Tekniikkakeskustelut > Vetoautot
Kohta saa suomestakin SsangYong
virpimu76:
Juu ei ..ei ole mun merkki :( Kyllä pittää merkkiin voida luottaa,,jonka hankkii ::) ennemmin sitten se Volvo Thumb Thumb
"Masi":
--- Lainaus käyttäjältä: kahtaenvaihda - 16.12.2014 kello on 15:42 ---En ole merkkiä dissannut mitenkään, ihmettelin kun siitä tuli yhdessä yössä hyvä, ilman kenenkään paikallaolevan kokemusta.
Malleja olen nähnyt mannnereuroopassa vaikka kuinkapaljon , muutama aika erikoinen ulkonäöltään.
Eivät ole mitenkään yleisiä ainakaan euroopan puolella.
(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)
(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)
(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)
(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)
Merkkihän on jo aika vanha ja tehnyt autoja aika paljon.
Niitä kasataan Venäjällä , Indonesiassa ,Etelä-Koreassa
Kuuluu kai Intialaiseen Mahindra konserniin
--- Lainaus päättyy ---
Täällä belgiassa noihin aina silloin tällöin törmää ja aina tuo ylimmän kuvan hirvitys kummastuttaa, että mitähän siellä on muotoilijan päässä liikkunut. Ja tuo luiska perähän on miltei kuin se bmw malli paitsi että taitaa olla bemari se kopio muotoilussa tuossa tapauksessa. Ja tuo alimman kuvan vekotin on yhdellä naapurilla ja sillä se kiskoo aika hulppean kokoista venettä.
Haapaniemen Paroni:
--- Lainaus käyttäjältä: Bavaria - 16.12.2014 kello on 17:00 ---Täällä belgiassa noihin aina silloin tällöin törmää ja aina tuo ylimmän kuvan hirvitys kummastuttaa, että mitähän siellä on muotoilijan päässä liikkunut. Ja tuo luiska perähän on miltei kuin se bmw malli paitsi että taitaa olla bemari se kopio muotoilussa tuossa tapauksessa. Ja tuo alimman kuvan vekotin on yhdellä naapurilla ja sillä se kiskoo aika hulppean kokoista venettä.
--- Lainaus päättyy ---
Muotoilia on ajatellu jotta jos tulee öljy kriisi,niin sinne saa helposti häkä pönttö vehkeet,siis se eka kuva ;) :D
Yusuf:
Toivottavasti maahantuoja kouluttaa piirimyyjänsä sekatavarakorjaamot korjaamaan nämä uudet paremmin, sillä toisen korealaisen kanssa he ovat täysin epäonnistuneet. Mm virtaavaimen hälytin yksikön koodaaminen ei otti useita päiviä laakkosella. Aito sinällään on tosi hyvä ja luotettava 10 vuoden kokemuksen mukaan.
pamaus:
Iltalehti jo koeajanut
http://www.iltalehti.fi/autotestit/2014121618932393_at.shtml
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta