Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Tämmönenkin on
K.E.V:
--- Lainaus käyttäjältä: kimi - 2.07.2014 kello on 23:09 ---Onko sinulla naapurin yhteystiedot G-mailissa, sieltä se ainakin urkkii.
--- Lainaus päättyy ---
Juuri tuon takia en käytä gmailia
--- Lainaus käyttäjältä: 99 - 2.07.2014 kello on 22:32 ---Löytyy myös tällainen, missä on myös karavaanareita ja asiaa ;D
https://www.facebook.com/groups/karavaanari/
Ja tämä on julkinen ryhmä, eikä suljettu ::)
--- Lainaus päättyy ---
Mutta vaatii naamatunnukset, juuri sen takia sinne ei voi mennä ,kun ei ole eikä tule
Aakku:
--- Lainaus käyttäjältä: kahtaenvaihda - 3.07.2014 kello on 08:01 ---Juuri tuon takia en käytä gmailia
--- Lainaus päättyy ---
Hmm... Oliskohan niin, että vaikka sinulla ei ole gmailia, niin tiedot vuotaa, jos naapurisi lähettää mailia sinulle omasta gmailistaan?
K.E.V:
--- Lainaus käyttäjältä: Aakku - 3.07.2014 kello on 08:09 ---Hmm... Oliskohan niin, että vaikka sinulla ei ole gmailia, niin tiedot vuotaa, jos naapurisi lähettää mailia sinulle omasta gmailistaan?
--- Lainaus päättyy ---
En tiedä ?
Ei tule ainakaan kutsuja naamakirjaan ja tuon @:palvelimen silppuri suodattaa hyvin muutakin töhnää Thumb
Aakku:
--- Lainaus käyttäjältä: kahtaenvaihda - 3.07.2014 kello on 08:22 ---En tiedä ?
Ei tule ainakaan kutsuja naamakirjaan ja tuon @:palvelimen silppuri suodattaa hyvin muutakin töhnää Thumb
--- Lainaus päättyy ---
Kutsuja ei tarvitsekaan tulla, mutta niitä "Saatat tuntea" henkilöitä joskus kummastelen. Silloin voi tulla naapurisikin listaan.
Kaija:
Näköjään se "chileläinen palomies", joka haukkui fb:n karavaanarit-ryhmän lyttyyn, on nyt orgin ryhmässäkin. Oli just liittynyt Torrevieja-ryhmäänkin. Jännityksellä odotan, mitä tuleman pitää :D
Mulle face ystävällisesti säännöllisin välein tarjoaa Pasin ex-vaimoa kaveriksi, kun meillä on yhteisinä tuttuina Pasin tyttäret ja myitakin sukulaisia. Huoks! :laugh:
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta