Toisesta päästä sängyn ja kaapin alla eivät ole esillä.
Toisesta päästä sängyn ja kaapin alla eivät ole esillä.
|
Toisesta päästä sängyn ja kaapin alla eivät ole esillä. Ei ole vaunun vika jos vehkeet ei toimi.Hyvin palo kaasu ja sähkömittari pyöri ![]() Hyvin palo kaasu ja sähkömittari pyöri Sitten kun laittaa vedenkin kiertämään niin lämmintä on. Sitten kun laittaa vedenkin kiertämään niin lämmintä on.Toi kuljin ois tarvinnu Alden ![]() Toi kuljin ois tarvinnu Alden Ai niin ilmalämmitys. Joku asia ei ole kohdallaan.
*****
*****
NO niin vaunu käyty tutkimassa.Oli ihan ok.Myyjä lupasi teetää kosteus mittauksen Ole itse mukana. ![]()
*****
Ostin bilteman piikkikosteus mittarin (14.90) joskos sillä saisi vähän tutkitua onko kosteutta jos silmä ei erota Mä ostin kans samallaisen. miten toi toimii ![]()
*****
Onhan siinä ohjeet mukana PS.tuohon vaunuun kyllä tehtiin mittaus ammatti mittarilla myyjän toimesta Onhan siinä ohjeet mukana olivai. ne män roskii sit..
*****
olivai. ne män roskii sit..Löytynee bilteman sivuilta myös ohjeet Löytynee bilteman sivuilta myös ohjeet kappas. kiitoksia |