Kirjoittanut: Masa matkailija
« : tänään kello 07:27 »Kiitos kaikille, eiköhän tämä taas lähde sujumaan. Toivossa on hyvä elää, ja Uskossa kuolla sano lapamato. Miettinyt vain kuinka siirtyminen sujuu 

Kirjoittanut: Masa matkailija« : tänään kello 07:27 »Kiitos kaikille, eiköhän tämä taas lähde sujumaan. Toivossa on hyvä elää, ja Uskossa kuolla sano lapamato. Miettinyt vain kuinka siirtyminen sujuu
![]() Kirjoittanut: Yrjö« : eilen kello 21:13 » Eipä nuoresta terveestä miehestä olisi uskonut? Mutta onhan se nuorempiinkin iskenyt.
Paranemista ja nopeaa toipumista toivon ja toivoo vaunun omistajakin!! Poiketkaa kahveella, kun pikkasen paranet, onneksi vaimollas on ajokortti, jos varmuuden vuoksi sulle antavat tauon autoilussa! Kirjoittanut: K.E.V« : eilen kello 20:28 »Tultu aamulla piipaa autolla pääterveysasemalle. Heti ct kuvaukseen se pää. Sitten mittailua ja muuta, päivä makoiltu, saa nähä jatkuuko huomenna. Eilen outoa puheen sekoamista ja aamulla outoja tuntemuksia vasemmassa kädessä. Olisi eilen pitänyt jo tajuta avh, oli kyllä oppikirjan mukainen. No jos tämä puhekin alkaa palautua niin helpottaa.Helevata👎 tsemppiä ja paranemisia. Kirjoittanut: Aakku« : eilen kello 20:19 »Tultu aamulla piipaa autolla pääterveysasemalle. Heti ct kuvaukseen se pää. Sitten mittailua ja muuta, päivä makoiltu, saa nähä jatkuuko huomenna. Eilen outoa puheen sekoamista ja aamulla outoja tuntemuksia vasemmassa kädessä. Olisi eilen pitänyt jo tajuta avh, oli kyllä oppikirjan mukainen. No jos tämä puhekin alkaa palautua niin helpottaa.Tsemppiä... Toivottavasti oli vain varoitus. Vättämättä se ei uusiudukaan. Kirjoittanut: Masa matkailija« : eilen kello 19:47 »Tultu aamulla piipaa autolla pääterveysasemalle. Heti ct kuvaukseen se pää. Sitten mittailua ja muuta, päivä makoiltu, saa nähä jatkuuko huomenna. Eilen outoa puheen sekoamista ja aamulla outoja tuntemuksia vasemmassa kädessä. Olisi eilen pitänyt jo tajuta avh, oli kyllä oppikirjan mukainen. No jos tämä puhekin alkaa palautua niin helpottaa.
Että sellaista tehty ei kylläkään tarkoituksella. Kirjoittanut: Aakku« : 19.08.2026 kello on 23:01 »Motsakriajelua vallan mainiossa alle 20 asteen poutasäässä..
Olipa taas mukavaa körötellä mutkateillä. Nyt alla BMW R1100 Wanhus. Huomenna voisi jatkaa, kun sään pitäisi olla ennusteen mukaan yhtä hyvä, ellei parempi. Tein minä hyötyhommiakin. Aamupäivällä Muuli peräkärry täyteen puutahajätettä ja tyhjennys metsäpalstalle. Retkipakua hiukan putsasin ja akun laitoin lataukseen. Kirjoittanut: Alan« : 19.08.2026 kello on 21:37 »^ on hyvä. Matkailu kannattaa aina.
Kirjoittanut: K.E.V« : 19.08.2026 kello on 17:48 »Slovakiassa maaseudun rauhassa, puro solisee ja 23c lämmintä
![]() ![]() Kirjoittanut: Kosmic« : 19.08.2026 kello on 12:37 »Kierrätetty Rovaniemeläisiä ystäviä ympäri Raumaa
Kirjoittanut: 0yxxy0« : 18.08.2026 kello on 20:55 »Akkulaturi vaunuun, akkua ja inventteriä odotetaan tulevaksi lähipäivinä. Osa suomesta osa ulkomailta mutta kiinalaisia taitaa loppupelissä kaikki olla. Aika näyttää menikö suteen vai saveen.
|