rekisteriseloste

Tiedote rekisteröitymisestä

Jos et ole saanut vahvistusviestiä rekisteröitymisestä si, tarkista roskapostikansiosi. Tämä erityisesti hotmail ja gmail sähköpostin käyttäjille.


Vastaa

Huomioi: tämä viesti näytetään vasta kun valvoja on sen hyväksynyt.

Nimi:
Sähköposti:
Aihe:
Otsikon ikoni:

Liite:
(Poista liite)
(lisää liitteitä)
Sallitut tiedostomuodot: gif, jpg, jpeg, mpg, mpeg, pdf, png, odf, kmz, gz, ov2, bmp, ods, zip
Rajoitukset: korkeintaan 10 liitettä, yhteiskoko korkeintaan 2000KB, yksittäisen liitteen koko korkeintaan 500KB
Huomaa, että liitetiedostot vaativat valvojan hyväksynnän.
Varmistus:
Kirjoita kuvassa näkyvät kirjaimet
Kuuntele kirjaimet / Pyydä uusi kuva

Kirjoita kuvassa näkyvät kirjaimet:
Suomen ex-pressan (Sale) sukunimi:
Saunassa käytetty vasta on toiselta nimeltään?:

Oikotiet: paina alt+s lähettääksesi viestin, tai alt+p esikatsellaksesi


Lähettämällä viestin hyväksyt kirjoitussäännöt


Yhteenveto

Kirjoittanut: Tietis
« : tänään kello 18:11 »

Kyllä yöpyyn mahtuisi, eihän näissä kieltoja. Melkuttimilla iso parkki liki jos tuo tukossa.
Thumb
Kirjoittanut: K.E.V
« : tänään kello 16:43 »

Huumorin katsastus ja tuulilasin kiveniskemät korjattiin. Ensin menin Carglassiin missä yritettiin kusettaa ettei IF korvaa jos useampia. No katsastuksen jälkeen InCar Malmi ja homma hoitui.
Kirjoittanut: T-Cat
« : tänään kello 16:42 »

Käyty Kevolla töissä, nyt Utsjoella majoittumassa. Tenossa on vielä jäät.
Kirjoittanut: Arska
« : tänään kello 14:26 »

Aamupäivän kävelin pensaita pois terassin reunalta, hiki siinä tuli. Oon kärsinyt ajoittain aivan järkyttävässä hammassärystä, kävin hammaslääkärissä kuvattiin hammas , ei reikää,ei tulehdusta eikä muutakaan vikaa kuin lohjennut muovipaikka. . Tutkittuaan tuli siihen tulokseen että kulmahammas ottaa purennasta 90% ja sen takia tulee kipuja, ja saatan yöllä kiristellä hampaitakin. Hio kulmahampaat matalammaksi ja korjasi lohkeaman. SaaS nähdä auttoiko..
Kirjoittanut: hemppat
« : tänään kello 13:53 »

Robottiin uudet kytkinnesteet ja käyttölaitteen öljyt.
Kirjoittanut: armas ujomieli
« : tänään kello 09:31 »

Kyllä yöpyyn mahtuisi, eihän näissä kieltoja. Melkuttimilla iso parkki liki jos tuo tukossa.
Kirjoittanut: Aakku
« : tänään kello 08:37 »

Itsellä tuo paikka on vielä käymättä, mutta listalla on. Mites parkkipaikka toimii yöpymispaikkana? Muutenhan tuo vaikuttaa ihan selkeältä, mutta ihmettelen kun park4nightissa on ohje että parkkiksella ei pitäisi yöpyä. Onko siellä jotain kieltoja vai mikähän tuollaisen ohjeistuksen takana on?
Hyvin pieni ja ahdas parkkipaikka...

Olin vuonna-22 siellä. Kaikki halukkaat eivät edes mahtuneet parkkiin autoillaan. Saattaisi olla hyvä hiljaiseen aikaan yöpyä, ellei ole nykyisin kielletty.
Kirjoittanut: Tietis
« : tänään kello 08:17 »


(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)
7,5 km patikkaa tuuletus toimi🌪?

Itsellä tuo paikka on vielä käymättä, mutta listalla on. Mites parkkipaikka toimii yöpymispaikkana? Muutenhan tuo vaikuttaa ihan selkeältä, mutta ihmettelen kun park4nightissa on ohje että parkkiksella ei pitäisi yöpyä. Onko siellä jotain kieltoja vai mikähän tuollaisen ohjeistuksen takana on?
Kirjoittanut: Alan
« : tänään kello 07:03 »

No siitähän se taas lähtee. Herkkiä ovat tarttumaan, onnittelut.  Thumb
Kirjoittanut: Ipsu
« : eilen kello 23:19 »

Löydetty vaihteeksi tännekin kurkkimaan. Vielä toimii tunnukset.
Niin ja käväistiin Paraisilla. Sieltä tarttu vaunu auton peräkoukkuun kiinni.. Taas on opettelemista kun ei vuosiin ole omaa ollut.
anything