Kirjoittanut: Alan
« : tänään kello 07:03 »No siitähän se taas lähtee. Herkkiä ovat tarttumaan, onnittelut. 
Kirjoittanut: Alan« : tänään kello 07:03 »No siitähän se taas lähtee. Herkkiä ovat tarttumaan, onnittelut.
Kirjoittanut: Ipsu« : eilen kello 23:19 »Löydetty vaihteeksi tännekin kurkkimaan. Vielä toimii tunnukset.
Niin ja käväistiin Paraisilla. Sieltä tarttu vaunu auton peräkoukkuun kiinni.. Taas on opettelemista kun ei vuosiin ole omaa ollut. Kirjoittanut: Tarvasjoki« : eilen kello 17:42 »Aattelin ihan samaaOnhan siellä 1990 vuoden lakisääteiset jotka eivät täytä tämän päivän vaatimuksia, ja vaikka olisi tämän päivän vaatimusten mukaiset niin silikoni ei toimi kuin sen noin 5 viisi vuotta kun rupee irtoamaan , kantsii tarkistella onko auennut seinän,lattian reunoista ja jos vakka nuppineulan kokoinen kolo niin siitähän sitääsitten menee kun silikoonihan johdattaa vettä,.Eihän mikään ole ikuista. Kirjoittanut: armas ujomieli« : eilen kello 15:19 »![]() 7,5 km patikkaa tuuletus toimi🌪? Kirjoittanut: Arska« : eilen kello 14:32 »Eikö laattojen alle ole laitettu vesieristystä?Aattelin ihan samaa Kirjoittanut: seppoko« : eilen kello 14:06 »Kylppärin silikoni saumat uusittu , kuinka moni tietää että saumat pitäisi uusia noin 5 vuoden välein koskasilikonikin kuivuu ja joustavuus katoaa ja rupee irtoamaan laatoista josta vesi pääsee rakenteisiin ja tie o jo myöhäistä kun o rakenteet märät ja lahoaminen alkanut,. Eikö laattojen alle ole laitettu vesieristystä? Kirjoittanut: Tarvasjoki« : eilen kello 11:17 »Kylppärin silikoni saumat uusittu , kuinka moni tietää että saumat pitäisi uusia noin 5 vuoden välein koskasilikonikin kuivuu ja joustavuus katoaa ja rupee irtoamaan laatoista josta vesi pääsee rakenteisiin ja tie o jo myöhäistä kun o rakenteet märät ja lahoaminen alkanut,.
Kirjoittanut: Arska« : eilen kello 09:41 »![]() Pitkästä aikaa hopea hommia Kirjoittanut: Arska« : 25.04.2026 kello on 16:43 »Kävin parturissa, Autotallin ovi ei mennyt lukkoon niin piti retkahtanutta ovea rautakangella nostaa, nyt menee lukkoon. Ei lähtenyt klapisirkkeli käyntiin, jurisee vain. Vaihdoin konkan ei auttanut.
Kirjoittanut: K.E.V« : 25.04.2026 kello on 15:19 »Ruoka messuilla kävimme kun ilmaisliput ja seuraksi pyydettiin. Ei tuolla mitään kiinnostavaa.
|