Kirjoittanut: tsahkali
« : eilen kello 21:56 »Tuo pitää tarkistaa, olis just oikeessa paikassa. Kiitos!
Kerro sitten miten kävi.
Kotisivut olivat mahdollisimman epäselvät…
Kirjoittanut: tsahkali« : eilen kello 21:56 »Tuo pitää tarkistaa, olis just oikeessa paikassa. Kiitos! Kerro sitten miten kävi. Kotisivut olivat mahdollisimman epäselvät… Kirjoittanut: MatsOnni« : eilen kello 09:24 »Tuo pitää tarkistaa, olis just oikeessa paikassa. Kiitos!
Kirjoittanut: Aakku« : eilen kello 08:06 »Kirjoittanut: MatsOnni« : 10.03.2026 kello on 21:40 »Kysy täältä,tankkaavatko. Tämä paikka oli tiedossa, mutta ajattelin että jos löytyisi esim. Turun suunnalta paikka, jossa voisi vaihtaa tyhjän Saksan pullon täyteen samaan tapaan kuin Kippari-Caravanissa. Ei nyt just viitsisi lähteä kiertämään sitä kautta Naantaliin. Täyttökin tietysti yhtä hyvä. Mutta otetaan sitten täysi suomipullo ja tyhjä saksalainen, vaihdan sen täyteen kun päästään sinne missä vaihto onnistuu. Kirjoittanut: villej« : 10.03.2026 kello on 09:37 »Mikähän tilanne on tällä hetkellä, saako saksalaisen kaasupullon vaihdettua Suomessa täyteen muualla kuin Kippari-Caravanissa? Itse ostin auton saksasta ja sisällä oli yksi saksalainen pullo. Kun pullo tyhjeni niin vein sen muistaakseni motonetiin ja vaihdoin suomipulloon sen kummempia kyselemättä. Kirjoittanut: tsahkali« : 10.03.2026 kello on 01:14 »Kirjoittanut: MatsOnni« : 7.03.2026 kello on 22:19 »Mikähän tilanne on tällä hetkellä, saako saksalaisen kaasupullon vaihdettua Suomessa täyteen muualla kuin Kippari-Caravanissa?
M-Plus on Turussa iso kaasunmyyjä, mutta ilmeisesti vain suomalaiset pullot vaihdetaan. Entäs Best-Caravan vieläkö Oulussa ja Hyvinkäällä tankataan pulloja? Kirjoittanut: K.E.V« : 8.06.2025 kello on 16:09 »Viisaimmat näkyy lisäilevän maakaasupisteitä LPG karttaanToivottavasti tyhmemmät ottaa ne pois.... Kirjoittanut: "Masi"« : 8.06.2025 kello on 13:41 »Viisaimmat näkyy lisäilevän maakaasupisteitä LPG karttaan
![]() Kirjoittanut: tsahkali« : 8.06.2025 kello on 09:59 »Kerro lisää, ei näy. Ei näköjään näy enää, mikä lie ollut? |