Tekniikkakeskustelut > Karavaanarin elektroniikka
Netflix ja Hbo nordig
nike:
Watson on vähän kalliimpi ja TV kautta katselu vaatii erillisen 99eur tikun. Booxtv sovelluksen saa ilmaiseksi ainakin Samsungin smart televisioihin. Ohjaus tabletilla tai kännykällä ja on näppärä käyttää :)
Ipsu:
Meinasin tuon Netflixin (Tai Viaplayn) ottaa kun lähdettiin hiihtolomalle. Ois voinu muksut autossa kattoa matkalla telkkua. Vaan jotenkin olen NIIN skeptinen laittamaan mitään luottokorttinumeroi ta yhtään mihinkään ::)
nike:
Ipsu: Siksippä minäkin käytän S-pankin bonus korttia näihin. Sillä tilille ku ei montaa euroa ole menetettävää :)
Toistaiseksi on Paypalit ja nettitöllöt ottaneet sen mitä on pitänyt, mut eihän sitä koskaan tiiä.
Jushi69:
--- Lainaus käyttäjältä: JPS - 22.02.2014 kello on 23:10 ---Ei ole kokemusta mutta vastaava lienee tuo watson
https://www.watson.fi/pctv/Login?gclid=CPH3vYnS4LwCFSH4cgods2gAQA
Netflixiltä oli muuten tullut house of cards kausi 2 katsottavaksi Thumb
--- Lainaus päättyy ---
Itse jäin koukkuun The Unit sarjaan. Olen myös porkannu Gladiator sarjan läpi... ;D
Pojan kanssa maksetaan puoliksi koska ei älyä millä katotaan..
Siis Netflix on käytössä.. Thumb
Ja HD kuvanlaatu.
Joskus oli tuo joku nordig blaablaa niin kuva oli otettu suoraan elokuvateatterin penkiltä kuvattu.. Thumbd Thumbd
JPS:
Itse käytän luottokorttia niin paypalissa ostosten tekemiseen kuin esim netflixissä,ongelmia ei ole ollut ikinä ja mikäli joskus tulisi niin eikös ne mene luottokunnan piikkiin mikäli ei johdu omasta huolimattomuudesta tms.
Tuolla netflixissä on älytön määrä tosiaan ohjelmaa myös lapsille ja suomeksi puhuttunakin ihan pienimmille,menee siirtymät muksuillakin mukavasti Thumb
The Shield näyttää tulleen kaikkine tuotantokausineen tarjolle.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta