Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Mitäs kuuluu?

<< < (1167/1276) > >>

hartsakoski:
Kiitos,papaksi kutsuvat.
Nyt kuuluu joululaulujen toivekonsertti radiosta,vielä klo 22 saakka.

Turhan Höpöttäjä:
Pitäisköhän tämän sivuston nimi muuttaa. "Hallituksen päätökset ja haikailut + Jotakin karavan aiheista vääntöä".  ;D ;D

tsahkali:

--- Lainaus käyttäjältä: Turhan Höpöttäjä - 15.02.2017     kello on 17:27 ---Pitäisköhän tämän sivuston nimi muuttaa. "Hallituksen päätökset ja haikailut + Jotakin karavan aiheista vääntöä".  ;D ;D

--- Lainaus päättyy ---

Älä nyt, tuolla ylempänä lukee ihan selvästi, että 'Karavvanarin keskustelufoorumi', ei 'Karavaanariaiheinen keskustelufoorumi'.    8)

Turhan Höpöttäjä:
Mitäs kuuluu? Vae että kuuluu. Kuuluu ja näkyy. Töllöstä ja lehdistä näkyy, sekä ratiokoneesta kuuluu. Yksi ainoa tasa-arvo asia on niin pinnalla, että siinä lapset alkaa jo miettimään mikä on normaalia. Voi jos toimeentulon tasa-arvoisuus olisi nuin paljon esillä, pian alkaisi tulosta näkymään. Mutta asiat tärkeysjärjestykses sä. Aikoinaan hihitettiin Ruotsin hinureille. Entä nyt.  ::) ::)

tsahkali:
Taasko on jäänyt lääkkeet ottamatta?   ::)

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View