Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Mitäs kuuluu?
perho-ukko:
Minä kun luulin,kun jää eläkkeelle,niin nuo kiireet helpottais,tänä aamuna puoli viideltä töihin,otin tuossa parin tunnin tirsat,taas homma jatkuu !!! ;D ;D ;D ;D ;D
ihaa:
--- Lainaus käyttäjältä: Alan - 14.06.2011 kello on 15:59 ---Mutta on kivaa, että foorumi on selkeä ja luettava.
--- Lainaus päättyy ---
Ja minusta olisi kivaa lukea palstaa siten että aiheen otsikosta saa jo käsityksen mistä on kyse, toki arvoituksellisella kysymyksellä saadaan jokainen avaamaan aihe mutta onko tarvetta tehdä niin orgissa, jätettäisiin se tuonne etuteltalle. ::)
perho-ukko:
???? ;D ;D ;D ;D
aaoulusta:
Muuten virkeä roppa vaan ketaleen luomia kun niitä laiskottaa..... ;D ;D
RR:
Täälläpäin se yrittäjän vapaus on tarkoittanut tällä ja viime viikolla vapautta tauoista, työntekijä on lomalla juhannukseen asti, meinaa vaan tästä ukkelista loppua veto kesken.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta