Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
HuruUkkelin Fiilistelyä
hartsakoski:
Kohta tämä Oululainen kansantappaja laittaa kiukaan lämpenemään puilla >:D.Aamulla alotettiin naapurien häirintä puulämmitteisellä hellalla,mutta kun näkyi vielä puolenpäivän liikettä,pistin varmuudeksi tulet myös varaavaan takkaan.Seuraan mielenkiinnolla mitä tapahtuu!
Mistä näitä akateemisia hörhöjä oikeen sikiää?
aaoulusta:
--- Lainaus käyttäjältä: Tikkakosken Diplomaatti - 11.01.2014 kello on 14:28 ---Kyllä minä olen vankasti sähkökiukaan kannalla ;) :D Ajatelkaa minkälaiseen vaaraan joudutaan kesällä,leirintä alueilla joissa sauna lämplää joka päivä :D :D
--- Lainaus päättyy ---
Eikait tulipalo vaaraan... ;D Kipinästä on alakanu monta isua asiaa ;) Varsinki jos on mallasta nautiskeltu 8)....
0yxxy0:
--- Lainaus käyttäjältä: hartsakoski - 11.01.2014 kello on 17:35 ---Kohta tämä Oululainen kansantappaja laittaa kiukaan lämpenemään puilla >:D.Aamulla alotettiin naapurien häirintä puulämmitteisellä hellalla,mutta kun näkyi vielä puolenpäivän liikettä,pistin varmuudeksi tulet myös varaavaan takkaan.Seuraan mielenkiinnolla mitä tapahtuu!
Mistä näitä akateemisia hörhöjä oikeen sikiää?
--- Lainaus päättyy ---
Joo ja mää laitin kans aamulla tulet uuniin ja kiukaaseen oulun etelä puolella, hiillostetaan kunnolla Oululaisia. ;D ;D
K.E.V:
--- Lainaus käyttäjältä: HuruUkkeli - 11.01.2014 kello on 17:30 ---No ny se sitten on stadissakin valkoinen maa, ens kertaa tänä talvena kyllä tuo jo riittäs yhdelle talvelle enempää ei kaipaile.
(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)
--- Lainaus päättyy ---
Ai sä bunkkaat 11:sta ;)
Haapaniemen Paroni:
Tulipahan käytyä turvallisessa sähkö saunassa ;) :D
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta