Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Nettilehdistä poimittua
K.E.V:
^
Olisikohan Olds Toronadoa jne tuo etutuuppari?
88k5:
Tai Cadillac Eldorado, liekö samaa GM-kamaa molemmat. Taka-akseli-teli-erillisripistus-kierre jousin tuossa jotain villiä..
K.E.V:
--- Lainaus käyttäjältä: 88k5 - 3.04.2020 kello on 16:33 ---Tai Cadillac Eldorado, liekö samaa GM-kamaa molemmat. Taka-akseli-teli-erillisripistus-kierre jousin tuossa jotain villiä..
(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)
--- Lainaus päättyy ---
Joo, siit löytyy Buick myös. Muistan kun nosturi Sjömanin pojat poltti gummii Pakilassa tuollaisella. Oli aika uus silloin. Se Oldsi
Ps kaverilla oli avona caddy viime kesänä
Isolohko etuveto. Nyt osti tuon
Hesus:
--- Lainaus käyttäjältä: 88k5 - 3.04.2020 kello on 16:04 ---^
Edellinen (yksityisellä) taisi lähteä keskiEurooppaan. Oli hienosti entisöity - sisälläkin tuli käytyä..
--- Lainaus päättyy ---
se vihreä? sehän ei ollut entisöity, vaan...no en tiedä mikä sana sille olisi. Rakennettu uudestaan, kuitenkin vanhan tyylisesti. mutta ei se sellainen ollut kuin tehtaalta lähtiessään oli ollut, jollaiseksi itse miellän entisöidyn.
Lerssinen:
En omaa aihetta aloita mutta rips Linkola, siinä oli aatteen mies.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/201708162200330294
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4530c9c2-4423-429c-9c91-6c28a2afcd44
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta