Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Nettilehdistä poimittua
Alan:
--- Lainaus käyttäjältä: tsahkali - 22.12.2019 kello on 11:39 ---Huonosti toimii matkailu, jos toinen on aina autossa.
--- Lainaus päättyy ---
En suosittele kokeilemaan kaikkien autosta poistumista esimerkiksi Calais'n jättimarketeilla taikka Ranskan, Espanjan tai Italian suurkaupunkien laitamien ostoskeskuksissa. Koira toki hoitaa vartioinnin.
Karabiilisti:
--- Lainaus käyttäjältä: smy - 22.12.2019 kello on 12:22 ---Jotkut käyttävät lämpöpatjoja invertterillä. Viime vuonna juttelin erään pariskunnan kanssa ja sanoi että ei tarvitse lämmittää autoa kun on lämpöpatja.
--- Lainaus päättyy ---
Olikohan kyseessä lämpöpatja vaiko kännykklaturi tai tupakka....tai kynttilä?
88k5:
--- Lainaus käyttäjältä: Karabiilisti - 23.12.2019 kello on 07:59 ---Olikohan kyseessä lämpöpatja vaiko kännykklaturi tai tupakka....tai kynttilä?
--- Lainaus päättyy ---
Jos noin kiinnostaa, niin >:D
https://www.motorhomefun.co.uk/forum/threads/is-this-true.209915/page-3
smy:
Iltalehden jutussa ei juuri uutta:
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/055b75ef-e220-47eb-b19d-40caededc350
Laaga:
https://urly.fi/1pbj Brittitutkimus alinopeutta ajamisen vaaroista, siellä myös karavaanarit ongelmana.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta