Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Nettilehdistä poimittua

<< < (87/322) > >>

Pertti K:

--- Lainaus käyttäjältä: Ossi66 -  5.05.2015     kello on 13:14 ---Voihan tästä halkoa hiuksia.
Tuskin kukaan ostaa tuota näkemättä paikanpäällä, mutta itse en tuon selityksen ja yhden sisäkuvan perusteella ajaisi edes kymmentä kilometriä autoa katsomaan.

--- Lainaus päättyy ---
Et silloin luultavasti kuulu ilmoituksen kohderyhmään. Jos tuollainen projeti oikeasti kiinnostaa niin en usko kuvien puutteen olevan este tai edes merkittävä hidaste kaupoille. Mutta toki aika pienellä vaivalla olisi laittanut muutaman lisää.

Täytyy kyllä aiempaan kommenttiini lisätä että kaksi parasta autokauppaa olen tehnty KePön kuvattoman ilmoituksen perusteella (oli jo Nettiauton valtakaudella). Molemmissa tapauksissa kuulin jälkeenpäin kommenttia että "missä tuollainen on ollut myynnissä" tai "olisinpa tiennyt" tai "kyllähän minäkin sillä hinnalla olisin.."

Eli ehkä myyjän tappio, mutta tosiostajan(tm) voitto.

0yxxy0:
http://www.kaleva.fi/uutiset/pohjois-suomi/nelja-melojaa-kaatui-koskessa-simossa-varusteet-karkasivat-virran-mukaan/697242/

Sen verran karavaanaria että leirintäalueelle saunaan lämpimään.

Sattuko hopeaperälle

Teukka-74:
Tänään soitti ja tarjosi jatkoja Tuulilasille. Kerroin että syy miksi en tilaa
on päätoimittajn työpöydän takana. Poika ihmetteli mutta aikoi viedä palautteen
eteen päin. Kertoi jopa minulle tulevan vastauksen palautteeseen sähköpostiin.
Uskoo ken haluaa  :laugh:

K.E.V:
^
Hyvä  Thumb
Näitä suoraselkäisiä lisää.

ihaa:
Ei pysty lopettamaan, se ja TM on kuin sanomalehti vanhemmalle kansalle.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View