Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Nettilehdistä poimittua
Topelius:
--- Lainaus käyttäjältä: humoristi - 27.01.2014 kello on 17:38 ---tämä on tosi myös
meillä tuo kolmivuotias poika aina toteaa kun näkee uudehkon asuntoauton että tuommonen asuntoauto isi ostetaan ;D
kovastihan poika on lähössä jo vaunuilee Thumb kyselee jokos lähettäs reissuun ja mennään jo kesälomalle ;D
--- Lainaus päättyy ---
Meillä on kans sama juttu. Herra 3v odottaa kesää kuin kuuta nousevaa että pääsis reissuun. Melkein joka päivä kans kysellään että miksei lumet jo sula, että vois mennä Hobbyilemaan :-)
Lähetetty minun Nexus 5 laitteesta Tapatalkilla
Haapaniemen Paroni:
Tämmöstä tietoa nyt :D
http://www.iltalehti.fi/autot/2014012917988044_au.shtml
88k5:
Italiassa leviää hysteria - Fiat aikoo siirtää pääkonttorinsa pois maasta
Fiat-Chryslerin pääkonttori saattaa mennä Detroitiin - jenkkikös siitä tuleekin :o
http://www.tekniikkatalous.fi/talous/italiassa+leviaa+hysteria++fiat+aikoo+siirtaa+paakonttorinsa+pois+maasta/a963554?s=u&wtm=tt-29012014
pamaus:
--- Lainaus käyttäjältä: Topelius - 27.01.2014 kello on 17:54 ---Meillä on kans sama juttu. Herra 3v odottaa kesää kuin kuuta nousevaa että pääsis reissuun. Melkein joka päivä kans kysellään että miksei lumet jo sula, että vois mennä Hobbyilemaan :-)
Lähetetty minun Nexus 5 laitteesta Tapatalkilla
--- Lainaus päättyy ---
Toukokuussa heti kalajärvelle treffeille
Topelius:
--- Lainaus käyttäjältä: pamaus - 29.01.2014 kello on 21:02 ---Toukokuussa heti kalajärvelle treffeille
--- Lainaus päättyy ---
Kyllä johonkin pitää heti lähteä, kun Volvoon saa kesärenkaat alle :-)
Lähetetty minun Nexus 5 laitteesta Tapatalkilla
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta