Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot
vähä vikaisin a-auto
Tata:
Minulla on ollut2.8 koneita pari Solikassa oli aikoinaan 1.9 (se oli kyllä aika kesy,mutta toimi hyvin) oli yhdessä 3 litranen ja 2.3 litrasia
nykyinen on uusi intekroitu 2.3 koneella.On sitkeä ja erittäin äänetö.Kulutukset on olleet ihan siedettäviä eikä ole tarvinnut suunnitellakaan mitään lastutuksia voima riittää loistavasti.
Tata:
Kyllä sitä Globebussissa voi asua pitempäänkin meillä on sellainen I 5 ja hyvin mahtuu olemme asuneet kuukausia Espanjassa ja hyvin toimii.
Alan:
^
Kuinka isolla porukalla reissaatte?
Meillä kun on kaksi skidiä ja niiden tavarantarve, niin mietityttää.
Toki on Globebus yhä listalla, kuten myös kilpailija Hymer Exsis, jota olen viime aikoina eniten "kuolaillut".
Tata:
Meitä on vain 2 minä ja vaimo.Jos sinne tulee lapsia mukaan niin voi,voi!Sanoisin ,että ei luonnista .Kyllä sitten on paikallaan alko-ovi auto tai detleffin klobe 4:n jossa on takana vuode sekä lisäksi alaslaskettava lisävuode(sähköllä tai käsin) auton malli puoli intekroitu.Terv Tata
aaoulusta:
--- Lainaus käyttäjältä: Alan - 7.04.2011 kello on 19:48 ---^
Kuinka isolla porukalla reissaatte?
Meillä kun on kaksi skidiä ja niiden tavarantarve, niin mietityttää.
Toki on Globebus yhä listalla, kuten myös kilpailija Hymer Exsis, jota olen viime aikoina eniten "kuolaillut".
--- Lainaus päättyy ---
laita alkovi malli...meillä 2 aikuista ja 2 orastavaa teiniä .".kyllä mahtuu"
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta