Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Tilastotietoa karavaanareista?
Turhan Höpöttäjä:
--- Lainaus käyttäjältä: ihaa - 23.09.2013 kello on 20:08 --- saa olla jo hieno ravintola että uppoaa 200 euroa neljältä hengeltä lounaaseen ja päivälliseen...ai niin, mä juonkin vettä ravintolassa. ;D
--- Lainaus päättyy ---
Meillä meni pari viikkoa sitten Krakovassa ravintolassa 250e. No meitä oli kaheksan henkeä ja pöytä notkui syntymäpäivä (ei minun) herkuista ja juomista. ;D
perho-ukko:
Voi..voi poijaat ! Ei reissaminen Suomessa paljon maksa,meiltä menee pohjoisessa ainoastaan polttoaine kulut,2,5 kk ollaan yllensä Lapissa,eläminen maksaa saman kuin kotona,omavaraisia ollaan !!
Turhan Höpöttäjä:
--- Lainaus käyttäjältä: ihaa - 23.09.2013 kello on 21:01 --- karavaanarihan syö omaa ruokaa ja juo omia juomia joten eipä sitä ole pakko rahaa laittaa muuhun kuin polttoaineisiin ja yöpymisiin leirintäalueilla.
--- Lainaus päättyy ---
Thumb Thumb
Haapaniemen Paroni:
--- Lainaus käyttäjältä: Turhan Höpöttäjä - 23.09.2013 kello on 21:10 --- Thumb Thumb
--- Lainaus päättyy ---
Thumb
Haapaniemen Paroni:
Ja nyt ymmärtää,että karavaanari homma on kallista..
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta