Tekniikkakeskustelut > Matkailuvaunut
Vaunun katsastuksen venyttäminen
HiTec:
--- Lainaus käyttäjältä: 0yxxy0 - 23.09.2013 kello on 22:01 --- Juu ja korjaamolle, mutta loma reissulle ei pääse heti.
--- Lainaus päättyy ---
Asuu vaikka Hki "korjaamo" sattuu olemaan vaikka Oulussa, niin ajaahan se sinne pitää :D
88k5:
Mitens onnistuis vaunun käyttö tarrakilvin kun siirtovakuutusmaksu a perävaunuista ei mene. Ilmeiseti viikko kerrallaan samoilla tarroilla onnistuu. 16,60€/vko. Eipä olisi halvassa vaunussa muita kuluja lainkaan :P "Katsastukuntoinen" kuitenki pitää olla ainakakin melkein..
kimi:
--- Lainaus käyttäjältä: 88k5 - 24.09.2013 kello on 13:00 ---Mitens onnistuis vaunun käyttö tarrakilvin kun siirtovakuutusmaksu a perävaunuista ei mene. Ilmeiseti viikko kerrallaan samoilla tarroilla onnistuu. 16,60€/vko. Eipä olisi halvassa vaunussa muita kuluja lainkaan :P "Katsastukuntoinen" kuitenki pitää olla ainakakin melkein..
--- Lainaus päättyy ---
Periaattreessa onnistuu. Yhteen vaunuun hain siirtokilvet ja samalla tavalla piti reitti merkitä papereihin kun autoihin haettaessa. Se, suostuuko myöntäjä siihen, että ilmoitat esim 5 leirintäaluetta etapeiksi on sitten asia erikseen.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta