Tekniikkakeskustelut > Matkailuvaunut

Vaunun katsastuksen venyttäminen

<< < (4/4)

HiTec:

--- Lainaus käyttäjältä: 0yxxy0 - 23.09.2013     kello on 22:01 --- Juu ja korjaamolle, mutta loma reissulle ei pääse heti.

--- Lainaus päättyy ---

Asuu vaikka Hki "korjaamo" sattuu olemaan vaikka Oulussa, niin ajaahan se sinne pitää :D

88k5:
Mitens onnistuis vaunun käyttö tarrakilvin kun siirtovakuutusmaksu a perävaunuista ei mene. Ilmeiseti viikko kerrallaan samoilla tarroilla onnistuu. 16,60€/vko. Eipä olisi halvassa vaunussa muita kuluja lainkaan  :P "Katsastukuntoinen" kuitenki pitää olla ainakakin melkein..

kimi:

--- Lainaus käyttäjältä: 88k5 - 24.09.2013     kello on 13:00 ---Mitens onnistuis vaunun käyttö tarrakilvin kun siirtovakuutusmaksu a perävaunuista ei mene. Ilmeiseti viikko kerrallaan samoilla tarroilla onnistuu. 16,60€/vko. Eipä olisi halvassa vaunussa muita kuluja lainkaan  :P "Katsastukuntoinen" kuitenki pitää olla ainakakin melkein..

--- Lainaus päättyy ---

Periaattreessa onnistuu. Yhteen vaunuun hain siirtokilvet ja samalla tavalla piti reitti merkitä papereihin kun autoihin haettaessa. Se, suostuuko myöntäjä siihen, että ilmoitat esim 5 leirintäaluetta etapeiksi on sitten asia erikseen.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View