Tekniikkakeskustelut > Karavaanarin tietotekniikka

Näkemiin Nokia

<< < (27/63) > >>

jip59:
Osakkeilla pelaaminen ei pätkääkään kiinosta. Ainoa osake on Anvian puhelinosake...
Nokiaa olen puhelimena suosinut jo NMT-ajasta asti joten kai olen Nokialaisen omistajana kasvattanut osaltani osakkeenomistajienk in salkkua.

Tosin pari vuotta sitten tuli notkahdus kun heidän Symbian alkoi tuntumaan "vanhalta" ja Samsungin Android otti vallan.

Nytten kun Windows Phone tuli Lumioiden mukana markkinoille niin merkki taitaa olla ehdoton valinta seuraavaksi puhelimeksi. Minä koen Nokian Windows kaupan merkille postiiviseksi asiaksi.

Tuosta WP/Android väännöstä sen verran että pojalla on Lumia ja mulla Galaxy Xcover joita molempia olen "kriittisellä silmällä" selaillut niin tuntuu että Windows on mun juttu... :o

Jushi69:
Kuka tahansa voipi esiintyä täällä vaikka minkälaisena osakegrynderinä... :-X
Tosi pelurit eivät hehkuttele ostojaan tahi myyntejään karavaanari.org  sivustolla ... ;D
Weikkaisin.. ;)
Nimimerkillä taas satatonnia Talwista... 8)

aaoulusta:

--- Lainaus käyttäjältä: Jushi69 -  1.11.2013     kello on 22:08 ---Kuka tahansa voipi esiintyä täällä vaikka minkälaisena osakegrynderinä... :-X
Tosi pelurit eivät hehkuttele ostojaan tahi myyntejään karavaanari.org  sivustolla ... ;D
Weikkaisin.. ;)
Nimimerkillä taas satatonnia Talwista... 8)

--- Lainaus päättyy ---
     Olen samaa mieltä.. 8)

Jushi69:
Ja taas tuli pakko ostaa 50000 € Talwista...
Tsori.. ;D
Mutta raha menee tarpeeseen ja multiploituu matkan varrella...
Fuukin oosam.... ;D

aaoulusta:

--- Lainaus käyttäjältä: Jushi69 -  1.11.2013     kello on 22:15 ---Ja taas tuli pakko ostaa 50000 € Talwista...
Tsori.. ;D
Mutta raha menee tarpeeseen ja multiploituu matkan varrella...
Fuukin oosam.... ;D

--- Lainaus päättyy ---
       ;D

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View