Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
minkä laisia kesäloma reissui on suunitteilla orgilaisilla ?
sipu:
tässä päivitän allakkaa ja huomaan ,kesä,heinä ja elokuussa ois juhlia ...häitä parit ja niin läheisten ,et ei kehtaa poiskaan olla ja yhdet riparit ,kun mummin kullannuppu pääsee jo ripiltä ...hui kauhia ,et aika rientää...nii .et en oikein tiedä miten sen loman sit täyttäis ,no toki ...keski-suomi .. ja toki ...tuuri ,mut sit on ihan auki ...jos sit sinne minne nokka näyttää mut .. :-X jospa otan teilt vinkkei ;) ;)
kiimaliiteri:
4.7 lähdetään 3:ksi viikoksi jonnekin, ei tiedetä minne mutta eteläsuomea pyöritään. auringon mukaan mennään. lappeenrannan satamassa täytyy käydä kattomassa hiekkalinnat
sipu:
--- Lainaus käyttäjältä: kiimaliiteri - 16.02.2011 kello on 15:53 ---4.7 lähdetään 3:ksi viikoksi jonnekin, ei tiedetä minne mutta eteläsuomea pyöritään. auringon mukaan mennään. lappeenrannan satamassa täytyy käydä kattomassa hiekkalinnat
--- Lainaus päättyy ---
me oltiin yx kesä kans lappeerannas ja hypätiin paattiin joka vei meitit saimaata pitkin viipuriin ... vaunu ja auto oottivat siellä leirintäalueella kolmeyötä ...oli ihan hauska reissu muutama yö viipurissa ...niin ja siellä viipuris voi olla ihan päiväkäynnilläkin ... passi ja viisumi olla pitää ... ruoka oli aivan ihanaa carelialaivassa ...oho katos vaan poikkesin vähän asiast ... suokaa se anttex ;D ;D ;D mut täs sit vinkkii jollekin , joka ei tiedä mitä tekis kesällä ;)
kiimaliiteri:
ajateltiin tehdä kans joku päivä reissu tällä kertaa
migel:
Toi uudistettu Porin Yyteri siintää takaraivossa! Ja tietty Hangon Silversand!!!
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
Siirry pois tekstitilasta