Tekniikkakeskustelut > Lämmitys ja ilmastointi

Vaihtoehto caravan controllille

<< < (9/10) > >>

mjo33400:

--- Lainaus käyttäjältä: Jushi69 -  7.01.2012     kello on 21:58 ---Seuraava kysymys kuuluukin että mistä löytys johto tähän.Tiedän että esim. Sarka caravaanilta löytys 15 € mutta kai tää nyt halvemmallakin löytyy... :o




Suurentakaa kuvaa niin olen laittanut kysymyksen myös sinne sekä nuolet mitä tarkoitan.

--- Lainaus päättyy ---

Onko 15 € tosiaankin kynnys ratkaisuun?

Jushi69:

--- Lainaus käyttäjältä: mjo33400 -  7.01.2012     kello on 22:04 ---Onko 15 € tosiaankin kynnys ratkaisuun?

--- Lainaus päättyy ---
Juu ei ole mutta uteliaisuus valtasi mielen.Ja taustalla alkaa jyllätä  "kainuulainen pihtailu" kun näyttäs että liitin ei näytä kummoiselta.Notta varmaan 1€ saisi + postikulut samanlaisen kun osais kysyä???
Esim. bebek.??
Miksi maksaa 15 € jos saisi 5 €.  ;)

jiipee62:

--- Lainaus käyttäjältä: Jushi69 -  7.01.2012     kello on 23:03 ---Miksi maksaa 15 € jos saisi 5 €.  ;)

--- Lainaus päättyy ---
Muistaakseni joskus laitoin vastaavaan liittimeen pienen (pienimmän) sokeripalan, meni joko heittämällä tai sitten piti leikata ne irrallisiksi jotta mahtui riittävän kapealle. Silloin tuli tarve saada liitin äkkiä :-).

Jyrki

Jushi69:

--- Lainaus käyttäjältä: jiipee62 -  7.01.2012     kello on 23:46 ---Muistaakseni joskus laitoin vastaavaan liittimeen pienen (pienimmän) sokeripalan, meni joko heittämällä tai sitten piti leikata ne irrallisiksi jotta mahtui riittävän kapealle. Silloin tuli tarve saada liitin äkkiä :-).

Jyrki

--- Lainaus päättyy ---
No tuohan voisi jopa toimia. ;D
Kiitoksia..Ja onhan tuo halpa ratkaisu..

remppa:
Saattaa minulta kyseinen liitin löytyä, pitää maanantaina katella:)

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View