Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Mitä mietit?
winemaker:
The Thinker, mies ajatusten takana. Thumb
tsahkali:
Nyt kun asiaan päästiin, niin oletteko törmänneet kolmiulotteissin 'kuviin', joissa voi nähdä KAKSI eri kuviota? Kun tarkentaa eri suunnista, niin kuva vaihtuu... Olen nähnyt pari ja kyseessä on ollut aika yksinkertainen kuva. Selitys vaan on hakusessa!
Aippe:
Löytyihän se istuja sieltä vähän autettuna. Aukeamista varmaan vaikeutti vahingossa ostettu kuiva sherry (piti ostaa makeaa) joka on nyt pakko tuhota pois.
Roksis:
Tuo aloituksen kuva on semmoinen. Ensin siinä näin jonkun kengurun tyyppisen sulka päässä :D. Ja sitten istuja. Kun katsoin uudestaan, niin sama juttu.
MatsOnni:
--- Lainaus käyttäjältä: Aippe - 23.11.2012 kello on 21:15 ---Löytyihän se istuja sieltä vähän autettuna. Aukeamista varmaan vaikeutti vahingossa ostettu kuiva sherry (piti ostaa makeaa) joka on nyt pakko tuhota pois.
--- Lainaus päättyy ---
Teoriassa sherryn (makeudella ei ole väliä ;) ) pitäisi auttaa ja tehdä homma jopa helpommaksi jos yhtään on piilokarsastusta ulos päin.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta