Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Orgin baari

<< < (1678/1936) > >>

armas ujomieli:
Ja nyt sitten pojat OLUTta huiviin ja kaksin käsin💪💪😜🎆

Knaus-90:
Yhdellä kädellä toistaiseksi  kaljoo, kohta leijonaa. :P

Arska:

--- Lainaus käyttäjältä: Knaus-90 - 31.12.2021     kello on 17:08 ---Yhdellä kädellä toistaiseksi  kaljoo, kohta leijonaa. :P

--- Lainaus päättyy ---
No kuusi kaljaa meni saunoessa, nyt taukoa ja kun vaarin pikku vintiöt häipyy niin naapuriin ryyppäämään. Huomenna sitten aamusta taas jatketaan naapureiden kanssa oluella ja päivällä teen makkaraperunoita, ja kellä lapsella ei oo vatsatautia tulee niitä syömään, näin on ollut tapana  uutta vuotta viettää yli 20 vuotta. Jokunen kilo ranskalaisia ja 7 lenkkimakkaraa varattu.

megaman:
^
Hyvä meininki! 👍

mjo33400:

--- Lainaus käyttäjältä: Arska - 31.12.2021     kello on 17:41 ---No kuusi kaljaa meni saunoessa, nyt taukoa ja kun vaarin pikku vintiöt häipyy niin naapuriin ryyppäämään. Huomenna sitten aamusta taas jatketaan naapureiden kanssa oluella ja päivällä teen makkaraperunoita, ja kellä lapsella ei oo vatsatautia tulee niitä syömään, näin on ollut tapana  uutta vuotta viettää yli 20 vuotta. Jokunen kilo ranskalaisia ja 7 lenkkimakkaraa varattu.

--- Lainaus päättyy ---

On toi Arska aika jehu. Thumb

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View