Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Orgin baari

<< < (458/1924) > >>

Fenix:
Weicco voi sitten rehellisesti sanoa juoneensa vain purkillisen kaljaa. :D

Itsellä kuluu illan mittaan 1/2 litraa lidlin colaa ihan raakana. Ei parane ajossa ollessa oikeen tätä väkevämpää naatiskella.

Weicco:

--- Lainaus käyttäjältä: Alan -  4.10.2013     kello on 18:58 ---Tarviiko Weicco erillisen hanan vai kuinka tuo pönttö pelaa? Niitä lienee monenlaisia.

--- Lainaus päättyy ---

Tuossa se on itsessään mukana. Oli niitä ainakin sellaista malliakin mihin olisi tarvinnut ostaa se hana värkki erikseen ja pönttökin oli vankempaa tekoa.
8€ maksoi, eipähän tarvi pullojen ja tölkkien kanssa kolistella  :D

mjo33400:

--- Lainaus käyttäjältä: Weicco -  4.10.2013     kello on 19:04 ---Tuossa se on itsessään mukana. Oli niitä ainakin sellaista malliakin mihin olisi tarvinnut ostaa se hana värkki erikseen ja pönttökin oli vankempaa tekoa.
8€ maksoi, eipähän tarvi pullojen ja tölkkien kanssa kolistella  :D

--- Lainaus päättyy ---

Mikä ton määrä on kun ilmatteeksi sait?

Weicco:
5litraa.

mjo33400:

--- Lainaus käyttäjältä: Weicco -  4.10.2013     kello on 19:10 ---5litraa.

--- Lainaus päättyy ---

Ilmatteeksi sait. Thumb Jos aloitat nyt ottamisen ja juot kaiken niin pääset rattiin huomenna klo 21.30. Thumb Ai se olikin 5.2%:sta joten menee pitempään. :-[

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View