Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot

Onkohan tämmösessä kaikki tarpeellinen

<< < (3/6) > >>

Reissaaja80:
Jos pyöriä tarkoitus kuljettaa, niin mahtuuko tuonne takatalliin 2 + tavarat? Markiisin puute ja jääkaapin pienuus äkkiseltään isoimmat puutteet omaan silmään.

armas ujomieli:
Nastarenkaat näytti olevan, peitto vielä ni johan talvireissu luonaa Thumb Niin ja toinen sisäpuolelle eron kyllä huomaa.

Tietis:

--- Lainaus käyttäjältä: thjv - 21.07.2024     kello on 19:05 ---no joo jääkaappi on kyllä näköjään aika pieni,mutta ehkä kahdella henkilöllä menis vielä

--- Lainaus päättyy ---
Me reissataan kahdestaan ja 150l jääkaappi on välillä melkoisen täynnä. Tuommoinen pieni ei riitä mihinkään, jos ei halua olla jatkuvasti kauppojen lähellä.

Ja tosiaan markiisi puuttuu. Ja luultavasti asuinosan ilmastointi myös, tai ainakaan katolla ei näyttäisi olevan mitään.

Hupiakuista ei sanota mitään, eli luultavasti on vain yksi pieni. Aurinkopaneeli puuttuu myös.

Ja sitten se kaikkein pahin, jota ei voi jälkikäteen korjata: manuaalivaihteet. Ei menisi tuo mulla jatkoon millään hinnalla.

Tieton:
Markiisin tarve vähän makuasia, meillä varsin harvoin käytössä.
Samoin jääkaapin koko riippuu tarpeeesta, tekeekö kaikki ateriat itse, vai pääasiassa vain aamiaiset.

Adrivaari:
Lattiamatot puuttuu. On kylmä lattia. Kaasupullokaappi kapeaovinen. Ellei ulosvedettävä teline, niin takamaisen pullon vaihto hankalaa. Automaattinen pullonvaihtaja puuttuu.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View