Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Aamun ensimmäinen.
perho-ukko:
--- Lainaus käyttäjältä: Turhan Höpöttäjä - 19.05.2012 kello on 22:33 --- ;D ;D
--- Lainaus päättyy ---
Tuossa Omegassa on onneksi Bemarin kuutos diiseli,(enhän minä muita hyväksykkään),!! ;D ;D
joo o:
Poika on vasta 21 v, niin saa tyytyä ajaan bensakoneella, halpaahan sekin on. Eikä nuorella miehellä tule jos 50 th km vuodessa.
perho-ukko:
--- Lainaus käyttäjältä: joo o - 19.05.2012 kello on 22:45 ---Poika on vasta 21 v, niin saa tyytyä ajaan bensakoneella, halpaahan sekin on. Eikä nuorella miehellä tule jos 50 th km vuodessa.
--- Lainaus päättyy ---
No jopas pitää kiirettä,meikäläisen kymmenen vuoden kilometrit !! ;D
joo o:
--- Lainaus käyttäjältä: perho-ukko - 19.05.2012 kello on 22:37 --- Tuossa Omegassa on onneksi Bemarin kuutos diiseli,(enhän minä muita hyväksykkään),!! ;D ;D
--- Lainaus päättyy ---
Kyllä se 6 kone hörnäsee, mullakin toi massikka 6 koneella, jos vaan vetokoukku pitää niin kyllä jotakin tulee perässä :D :D
perho-ukko:
Minulla on tuo Wokkelo pukilla,kaikki jarruputket on tarkoitus uusia,piru vaan,kun ei meinaa mitkään nipat ja liitokset aueta !!
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta