Tekniikkakeskustelut > Kori ja alusta
10" tabletille teline Ducatoon
tsahkali:
--- Lainaus käyttäjältä: vaanari61 - 6.08.2023 kello on 11:00 ---Onko sovellusta joka estää tabletin sammumisen 10 minuutin käytön jälkeen kuten mapsissa on
--- Lainaus päättyy ---
Asetukset-näyttö....
vaanari61:
--- Lainaus käyttäjältä: tsahkali - 6.08.2023 kello on 11:02 ---Asetukset-näyttö....
--- Lainaus päättyy ---
Samsung S7, max 10 min . . . Jollen ole iha pi..n väärin asian ymmärtänyt . . .
jamseil:
Here WeGo navigointi itsellä käytössä androirissa. Ilmainen, varoittelee tolpista, näyttää nopeuden ja rajoituksen ja näyttö ei sammu.
vaanari61:
--- Lainaus käyttäjältä: jamseil - 6.08.2023 kello on 11:11 ---Here WeGo navigointi itsellä käytössä androirissa. Ilmainen, varoittelee tolpista, näyttää nopeuden ja rajoituksen ja näyttö ei sammu.
--- Lainaus päättyy ---
Tuon olen tiennyt. Käytössä Garminin navikka ja Googlen maps ja geokätköilykartta joten en tuohon enää Hereä tarvi.
Here ei toimi Maanmittauslaitokse n maastokartan pohjalla.
Joten palataan "asiaan".
tsahkali:
--- Lainaus käyttäjältä: vaanari61 - 6.08.2023 kello on 11:07 ---Samsung S7, max 10 min . . .
--- Lainaus päättyy ---
No niinpäs näkyy. :o
Toimisiko tämä?
--- Lainaus ---Näin pidät näytön päällä Androidissa
Pidä sormi painettuna kotinäytöllä, kunnes esiin tulee pikavalikko. Valitse pikavalikosta Widgetit. Vieritä esiin Screen On, paina Screen On -widgettiä pitkään, pidä sormi painettuna ja siirrä widgetti haluamaasi kohtaan kotinäytölle.
--- Lainaus päättyy ---
'Screen on' on ollut saatavilla kaupassakin.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta