Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Paukuttelu
megaman:
--- Lainaus käyttäjältä: Reissaaja80 - 1.01.2022 kello on 22:20 ---No jos sen verran vielä tähän sanoisin, niin en noita uutisia ollut vielä nähnyt.
--- Lainaus päättyy ---
Ok. Thumb
T-Cat:
Rauha maassa ja karavaanereilla edelleeenkin hyvä tahto.
Alan:
--- Lainaus käyttäjältä: megaman - 1.01.2022 kello on 22:22 ---Ok. Thumb
--- Lainaus päättyy ---
Noin Risto vastasi. Silloinkin, kun ei ollut ihan Ok. :)
elwari:
--- Lainaus käyttäjältä: T-Cat - 1.01.2022 kello on 22:23 ---Rauha maassa ja karavaanereilla edelleeenkin hyvä tahto.
--- Lainaus päättyy ---
No jos semmoinen uudenvuodenlupaus vaikka tehtäisiinkin, että vähän paremmin koitettaisiin sovussa olla? Samanhenkistä porukkaa kuitenkin ollaan, kyllähän mielipide-eroja tietenkin aina asioista on, ja jokaisella omat tarpeet ja sen mukaan valintansa tekee.
tsahkali:
--- Lainaus käyttäjältä: Reissaaja80 - 1.01.2022 kello on 20:20 ---Ja ellet tiennyt, niin moni omistaja tekee koirasta pelokkaan ihan omalla toiminnalla. Siihen ei raketteja tarvita.
--- Lainaus päättyy ---
Ja ellet tiennyt, on myös rotuja, joilla paukkuarkuus on synnynäistä.
Haistavat nousevan ukkosenkin ennenkuin taivas on edes pilvessä.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta