Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot

Ivecon lataus ongelma

<< < (3/6) > >>

Aippe:

--- Lainaus käyttäjältä: Oulaa -  2.07.2021     kello on 11:09 ---Eikö Jussinmäeltäkään löydy?
Tai näistä joku

--- Lainaus päättyy ---

Jussinmäellä ei näy olevan ja mielellään laittaisi uuden kun on niin viheliäinen vaihdettava. Käytetty voi olla lyhtytikänen.

Oulaa:

--- Lainaus käyttäjältä: Aippe -  2.07.2021     kello on 11:17 ---Jussinmäellä ei näy olevan ja mielellään laittaisi uuden kun on niin viheliäinen vaihdettava. Käytetty voi olla lyhtytikänen.

--- Lainaus päättyy ---
Luulin jotta lapset tarvii saada reissusta pois mieluummin nopeasti ::)

Tarvasjoki:
Onko katsottu motonet jos löytyy korjattu vanha vaihdossa turku on 30km päässä,runosmäessä ivekon huolto turussa

0yxxy0:
Ettei oo hiilet/toinen lopussa. Itellä oli oireena että välillä vilahti vain bag:n varoitus valo muttei heti älynnyt mistä johtuu. Lukkuhaassa taka vuosina lainasin kolvia ja sain hiiltä vähän ulospäin ja päästiin kotia ( kaikki kaupat kiinni ja eräästä ei löytynyt sopivaa) kotona sitten heti arkena uusi säädin ja  ongelmia ei ollut sen jälkeen.

Aippe:

--- Lainaus käyttäjältä: Tarvasjoki -  2.07.2021     kello on 12:41 ---Onko katsottu motonet jos löytyy korjattu vanha vaihdossa turku on 30km päässä,runosmäessä ivekon huolto turussa

--- Lainaus päättyy ---

Motonetistä löytyy vain jännitteensäädin ja Ivecon huollossa ei ole laturia hyllyssä. Lupasivat hankkia tehdaskunnostetun ulkomailta hinta hieman yli 400 €.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View