Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Päivän kiukuttelu!
Tarvasjoki:
--- Lainaus käyttäjältä: mjo33400 - 27.03.2020 kello on 18:38 ---Siis aamulla. ;D
--- Lainaus päättyy ---
Ainako joka päivä illalla niin on joka aamu ajantasalla ^-^
Arska:
Hoivakoti ilmoitti Äiti viety sairaalaan kovassa kuumeessa, voi olla menoa. Yritin häntä käydä sairaalassa katsomassa, muttei ne mua sinne päästänyt. Toivottavasti selviää.
megaman:
^ Tsemppiä sinne! Thumb
hookoo1:
Ei ihme, että tartunta leviää. Kahden viikon karanteenin sijaan työterveys määrää to-ma "karanteenin" varmistetun tapauksen altistuneille, ja kyseessä asiakaspalveluala, jossa todellakin fyysisiä kontakteja. Rahako puhuu? Mikähän on loppusumma tällä meiningillä?
Antza0:
--- Lainaus käyttäjältä: hookoo1 - 27.03.2020 kello on 20:39 ---Ei ihme, että tartunta leviää. Kahden viikon karanteenin sijaan työterveys määrää to-ma "karanteenin" varmistetun tapauksen altistuneille, ja kyseessä asiakaspalveluala, jossa todellakin fyysisiä kontakteja. Rahako puhuu? Mikähän on loppusumma tällä meiningillä?
--- Lainaus päättyy ---
Taitaapi olla tuo muutaman pvän sairasloma niin sisään opetettu työterveyden hoitsuille, ihan sama onko tautina lorvikatarri vai koroona. :-\
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta