Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Tunnistatko uudet ja vanhat liikennemerkit

<< < (2/7) > >>

Haapaniemen Paroni:

--- Lainaus käyttäjältä: 88k5 - 29.12.2019     kello on 17:04 ---Mitenkä muuten opetuslupalaisen opettajalla voisi mennä (Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)

--- Lainaus päättyy ---
Selvä liikenne merkki Thumb

virpimu76:

--- Lainaus käyttäjältä: Haapaniemen Paroni - 29.12.2019     kello on 17:22 --- Selvä liikenne merkki Thumb

--- Lainaus päättyy ---
No tämän sain oikein vaikken ole koskaan tämmöistä oppinutkaan.

Aakku:

--- Lainaus käyttäjältä: virpimu76 - 29.12.2019     kello on 17:39 ---No tämän sain oikein vaikken ole koskaan tämmöistä oppinutkaan.

--- Lainaus päättyy ---
Vähän vaikea niitä on ollut oppia, kun niitä ei vielä olekaan...

Kauriista varoittava merkki on poikkeusluvalla käytössä Lounais-Suomessa. Muut sitten tulee tarpeen mukaan kesällä.

virpimu76:

--- Lainaus käyttäjältä: Aakku - 29.12.2019     kello on 17:44 ---
Kauriista varoittava merkki on poikkeusluvalla käytössä Lounais-Suomessa. Muut sitten tulee tarpeen mukaan kesällä.

--- Lainaus päättyy ---
Pitäisi hankkia tuo merkki vaunun/ auton perään.

megaman:
Tuloksesi: 15 / 20
Aika hyvin, keskiarvoa parempi tulos!

 Thumbd

Mutta joku teemapuisto, näköalapaikka tai lastausterminaali ei vaan kuulu osaamisalueeseeni. Teemapuistot ja näköalapaikat on turisteja varten...  ;D

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View