Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Tunnistatko uudet ja vanhat liikennemerkit
Haapaniemen Paroni:
--- Lainaus käyttäjältä: 88k5 - 29.12.2019 kello on 17:04 ---Mitenkä muuten opetuslupalaisen opettajalla voisi mennä (Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)
--- Lainaus päättyy ---
Selvä liikenne merkki Thumb
virpimu76:
--- Lainaus käyttäjältä: Haapaniemen Paroni - 29.12.2019 kello on 17:22 --- Selvä liikenne merkki Thumb
--- Lainaus päättyy ---
No tämän sain oikein vaikken ole koskaan tämmöistä oppinutkaan.
Aakku:
--- Lainaus käyttäjältä: virpimu76 - 29.12.2019 kello on 17:39 ---No tämän sain oikein vaikken ole koskaan tämmöistä oppinutkaan.
--- Lainaus päättyy ---
Vähän vaikea niitä on ollut oppia, kun niitä ei vielä olekaan...
Kauriista varoittava merkki on poikkeusluvalla käytössä Lounais-Suomessa. Muut sitten tulee tarpeen mukaan kesällä.
virpimu76:
--- Lainaus käyttäjältä: Aakku - 29.12.2019 kello on 17:44 ---
Kauriista varoittava merkki on poikkeusluvalla käytössä Lounais-Suomessa. Muut sitten tulee tarpeen mukaan kesällä.
--- Lainaus päättyy ---
Pitäisi hankkia tuo merkki vaunun/ auton perään.
megaman:
Tuloksesi: 15 / 20
Aika hyvin, keskiarvoa parempi tulos!
Thumbd
Mutta joku teemapuisto, näköalapaikka tai lastausterminaali ei vaan kuulu osaamisalueeseeni. Teemapuistot ja näköalapaikat on turisteja varten... ;D
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta