Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot

Jakohihnan vaihto Fiat Ducato LMC

<< < (2/12) > >>

mike:

--- Lainaus käyttäjältä: Oulaa - 12.06.2019     kello on 09:42 ---Onko se vesipumppu rikki?
Jakohihnanhan vuoksi tuossa koneessa sitä ei ole pakko vaihtaa eikä tarvi edes irroittaa hihnan vaihdon vuoksi.

--- Lainaus päättyy ---

Juu ei tarvii jos ei haluu! Mut jos pelkän pumpun joutuu vaihtamaan niin melkein saman verran menee aikaa kun hihnassakin. Eikä se pumppu omaisuuksia maksa. No kukin tyylillään.

Oulaa:

--- Lainaus käyttäjältä: mike - 12.06.2019     kello on 10:42 ---Juu ei tarvii jos ei haluu! Mut jos pelkän pumpun joutuu vaihtamaan niin melkein saman verran menee aikaa kun hihnassakin. Eikä se pumppu omaisuuksia maksa. No kukin tyylillään.

--- Lainaus päättyy ---
Kommentoin vain ettei mene asia ristiin 2,3 moottorin kanssa .

smy:

--- Lainaus käyttäjältä: MatsOnni - 12.06.2019     kello on 10:19 ---Italia-Motor Pasi Perälä, Tampere Aarporankatu 8

-luotettava--->kyllä
-edullinen ---> ei ainakaan kallein
-Kuopio - Jyväskylä---> noup, mutta ei kuitenkaan kamalan kaukana

-suosittelenko ---> kyllä

--- Lainaus päättyy ---

Yli kuukauden jonot kuulemma kertoivat viime viikolla kun omani tuolla huollatin.

MatsOnni:
^
Saaplari, ollaanko me kehuttu liikaa  :laugh: Pitääkö ehkä vähän dissata välillä, ettei tarvi jonottaa mahottomia. Mutta joo, varmasti tähän aikaan on jonot pisimmillään.

kimi:
^ Ei taida auttaa jos täällä dissaa. Tuota kehutaan kaikilla italialaismerkkien foorumeilla.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View