Tekniikkakeskustelut > Kalusteet ja sisustus

2005 dethleffs sohvan muuttaminen sängyksi

<< < (2/3) > >>

mattivo:
Eikä ole jatkopalaa sohvan alla mutta vanerikin joka saranoitu penkin alla ei näytä alkuperäiseltä.mist ä näitä puuttuvia lisäosia voisi kysellä.lyhyt joo mutta hätätilanteessa jos pitäis jonkun nukkua.saahan tuon kuskin penkin vielä käännettyä jatkoksi jaloille

tsahkali:

--- Lainaus käyttäjältä: mattivo -  6.06.2019     kello on 19:20 ---.saahan tuon kuskin penkin vielä käännettyä jatkoksi jaloille

--- Lainaus päättyy ---

Niinhän se yleensä tehdään.

seppoko:

--- Lainaus käyttäjältä: mattivo -  6.06.2019     kello on 19:17 ---Ei ole kiskoa tuossa alempana.ilmeisesti puuttuu.

--- Lainaus päättyy ---

Jos tehtaalla jo olisi suunniteltu tuohon pöydän avulla sänkyä, niin siellä olisi se kisko. Löysin netistä Detukka 2016 kuvan, jossa näkyy lista.


tsahkali:

--- Lainaus käyttäjältä: seppoko -  6.06.2019     kello on 21:22 ---Jos tehtaalla jo olisi suunniteltu tuohon pöydän avulla sänkyä, niin siellä olisi se kisko. Löysin netistä Detukka 2016 kuvan, jossa näkyy lista.

--- Lainaus päättyy ---

Pöytä on molemmissa sama, taittuvajalkainen.

mattivo:
joo tuohan on aivan samannäköinen,mistäköhän listaa kannattaisi kysellä,oliko tuo auto myynnissä jossain?

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View