Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Viimeisin hankinta

<< < (1426/1426)

Masa matkailija:

--- Lainaus käyttäjältä: megaman - 18.03.2026     kello on 21:33 ---Meillä ei mennyt vesisäiliön kansi enää kiinni, jäi sentin kantamaan.

--- Lainaus päättyy ---
No se on ollut niin täysi että lasiputki nousi ja painoi säiliön päällä olevan tulpan yhden pykälän ylös, menee takaisin kun huolella painaa. Liikkui se vastuksen päällä oleva tulppa.
Jos on tiukka joutuu purkamaan säiliön irti, hankalinta on johdot, ne pitää päästää liittimistä pohjasta irti.

megaman:
Jumpyn jalkatilaan uusi yksiosainen kumimatto. Vanhat oli kaksiosaiset, vähän kovettuneet eikä pysyneet paikoillaan, vaikka oli liukuesteetkin alla. Tässä tuli jotkut muoviruuvit ja helat mukana.


armas ujomieli:
5  (ja reiluja kehui isäntä) heittomottia koivua 400€ sovittiin hinnaksi ja kesemmällä pihaan saapuvaksi. Enpä vähään aikaan puuta ostanukkaan :o :D

armas ujomieli:
Levilläkään ikinä vietetty kämppäriyötä mutta nytten testaamaan Levilehtoa parin päivän päästä, 48€ kustansi🤑

arska100:
Toinen wc-kasetti

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View