Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Viimeisin hankinta

<< < (415/1429) > >>

pamaus:

--- Lainaus käyttäjältä: megaman - 27.05.2020     kello on 18:53 --- Asiallisen näköinen ja edullinen.

--- Lainaus päättyy ---

Joo samaa ajattelin. Hylsysarjojen käyttäjiä kun on ainakin kahta sorttia, ensimmäinen ryhmä saa kaikki hylsyt halki ja toinen ryhmä hukkaa hylsyt.

Minä kuulun tuohon jälkimmäiseen, niin minulle sopii vähän halvemmat sarjat.




seppoko:

--- Lainaus käyttäjältä: pamaus - 27.05.2020     kello on 19:12 ---Joo samaa ajattelin. Hylsysarjojen käyttäjiä kun on ainakin kahta sorttia, ensimmäinen ryhmä saa kaikki hylsyt halki ja toinen ryhmä hukkaa hylsyt.

Minä kuulun tuohon jälkimmäiseen, niin minulle sopii vähän halvemmat sarjat.
(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)

--- Lainaus päättyy ---

Ja sitten voi tehdä niin kuin minä kun on halpa sarja. Sitä mukaa kun särkyy tai häviää, niin ostaa laadukkaan osan. Pikkuhiljaa saa hyvän sarjan "osamaksulla".

K.E.V:
Itsellä ollut Kamasan salkku lähemmäs 15-20v ,yx hylsy halkesi, sain takuuseen uuden.

K.E.V:

--- Lainaus käyttäjältä: K.E.V - 27.05.2020     kello on 10:59 ---https://tmi-tiinan-sahti.business.site/. Laatutavaraa

--- Lainaus päättyy ---
Hain hiivapalan kaupasta  :o

MotoVan:
100W aurinkoa matkakumppaniksi
https://www.karkkainen.com/verkkokauppa/tarmo-100w-taitettava-aurinkopaneeli

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View