Tekniikkakeskustelut > Projektit

Matkaaja 510 -84 käyttökuntoon.

<< < (5/11) > >>

Lerssinen:
Eniten ajettu tuollainen mikä lähti taloudesta oli 420tkm, näkyy edelleen kulkevan 3 vuotta myöhemmin Kalajoen alueella.. Lujia on.

Ruotsalaine:



Tätä työnnetty nyt kolme tuubia. Katotaan kuinka äkkiä koppuroituu. Nyt ainakin kuivuttuaan tosi kimmosaa ja kumimaista. Yks pitää vielä hakea kun kattoluukut jäi ilman. Ehkä viikonlopuksi koepuskaan.

Ruotsalaine:



Eikä edes viiden metrin päästä huomaa että on tuhrittukkaan mitään ;D


Ruotsalaine:
Jääkaapin käytin teuvalla. Kiitokset vaan hyvästä ja nopeasta palvelusta. Meni odottaessa. Nyt jäähtyy myös kaasulla.


Ruotsalaine:
Kalusteet ja muut sain takasin paikoilleen torstaina ja nukuttiin omassa pihassa koe yö. Vettäkin satoi eikä ainakaan noroja näkynyt sisäpuolella. Jääkaapin hukka lämpö riitti pitämään kopin lämmön n.20-22 astetta. Hyyskäkin tutkittiin ja uuden tiivisteen vaatii huuhtelupumppuun. Valskaa jos täyttää säiliön täyteen. Nyt yö porissa yyterin hujakoilla luontoparkissa. Ei tämä ainakaan ihan kamalaa ole. Huomioita varuste puutteista. Rikkaimuri ja pyykkinaru. Saa uima vehkeet kuivamaan.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View