Oli renkaat säilytyksessä ja piti tasapainottaa kans
Ok. Hyväksyttävä selitys!

|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 5009 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Oli renkaat säilytyksessä ja piti tasapainottaa kans Ok. Hyväksyttävä selitys! ![]()
*****
Oli renkaat säilytyksessä ja piti tasapainottaa kans Eikö olisi voinut tilata tasapainotusta tehtäväksi hiljaiseen aikaan?? Ja nyt vaan vaihto! ![]() Ps. Milloin matkaan?? Ite vaihdetaan ja säästyneet rahat käytetään alkoholiin ja/tai savukkeisiin.
![]() Tai sitten matkailuun. Tasapainottaa kyllä kannattaa. Ite vaihdetaan ja säästyneet rahat käytetään alkoholiin ja/tai savukkeisiin.
Tai jos jostain syystä tulee moskaa vanteisiin (esim lunta/jäätä tai hiekkaa epätasasesti) Ite vaihdetaan ja säästyneet rahat käytetään alkoholiin ja/tai savukkeisiin.Olen vaihdattanut ja pitänyt renkaat säilytyksessä. Saa aina alle puhtaat ja tasapainotetut renkaat ja silti on vielä jäänyt rahaa mainitsemiisi tuotteisiin. Oikeasti, en uskalla enää ruveta rengastöihin, kun 14 v sitten selkä niksahti ja kuljetutti keskussairaalaan. Tai jos jostain syystä tulee moskaa vanteisiin (esim lunta/jäätä tai hiekkaa epätasasesti) Olet oikeassa mutta kun vaihtaa renkaat niin kunnon pesu auttaa asiaa.. Oikeasti, en uskalla enää ruveta rengastöihin, kun 14 v sitten selkä niksahti ja kuljetutti keskussairaalaan. Tää on eri juttu, tottakai. Samoin jos asuu kivikaupungissa eikä tilaa säilyttää renkaita ole. Mulla menee liikunnan kannalta. Tasapainotutan kerran renkaiden käyttöiän aikana, eli kahden vuoden jälkeen. Irtorenkaina. Pidetty takassa aamulla tulta, kun pakkastakin oli -15
Pitää vähän kiirettä, kun telkkarista tulee
alppihiihdon mailman cup. ja netistä pitää seurata samalla f-1 aika-ajotuloksia. Päivitin juuri tompan valvontakamerat hintaan 9,95€ 12 kk...mutta nyt vasta tuli mietittyä kun tuo tarjous oli 12kk poistuuko nuo tolpat tompasta sen jälkeen
![]() ^ Ei ne poistu. Ei vaan päivity. Nyt täytyy mennä vaihtamaan liesituulettimen kattokupu. Kolhaisin edellisen reunasta lapiolla palan taannoin. Uusi maksoi 10 € ja työhön menee 5minuuttia tikkaitten nostoineen.
Ilmoitauduttu aamulla 7 sairaalassa, polvi leikattu ja heräämössä 09, kotiutus 12.
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 5009 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|