Tulee pitkä puolitoista kuukautta😉No onneksi kalenteri on tapahtumia täynnä sekä duunin että privapuolella niin aika juoksee nopeaan.
Mutta joo. Kahden koronakesän jälkeen - kyllä tuota reissua on odotettu ja odotetaan!
|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 4522 4523 [4524] 4525 4526 ... 5014 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Tulee pitkä puolitoista kuukautta😉No onneksi kalenteri on tapahtumia täynnä sekä duunin että privapuolella niin aika juoksee nopeaan. Mutta joo. Kahden koronakesän jälkeen - kyllä tuota reissua on odotettu ja odotetaan! RengashommiaNäppärää kun on omat tunkit joka nurkalla - kaikki fillarit kerralla pois, ja kiikuttaen ne rengasliikkeeseen kuminnuljautukseen ![]() Isot on spacerit tuossakin edessä, että rajun negatiivinen offset vähenis jotta sama vanne käy joka nurkalle. Samaa kattelin edellisessä ransussa, että olisi tuonkin patarautakilkkeen voinut tehdä kevyemmin - aivan turhaa jousittamatonta massaa ![]() Näppärää kun on omat tunkit joka nurkalla - kaikki fillarit kerralla pois, ja kiikuttaen ne rengasliikkeeseen kuminnuljautukseenEi taida olla suositeltavaa nostaa kaikkia pyöriä yhtäaikaa ilmaan. Saattaa tukijalat osoittaa sen jälkeen enemmän sivulle kuin alas.... Ei taida olla suositeltavaa nostaa kaikkia pyöriä yhtäaikaa ilmaan. Saattaa tukijalat osoittaa sen jälkeen enemmän sivulle kuin alas....Taitavat kestää kun on sitä varten tehty. 12 tn nousee ylös. Ei ole mopoihin tarkoitettu ![]()
*****
*****
Ei taida olla suositeltavaa nostaa kaikkia pyöriä yhtäaikaa ilmaan. Saattaa tukijalat osoittaa sen jälkeen enemmän sivulle kuin alas.... Taitavat kestää kun on sitä varten tehty. 12 tn nousee ylös. Ok, olen ollut siinä uskossa että nuo tukijalat on tarkoitettu ajoneuvon vaaittamiseen epätasaisella/ kaltevalla alustalla eikä suinkaan koko auton ilmaannostamiseen. Aina sitä silloin tällöin oppii vanhakin uutta. ![]()
*****
Otin käyttöön mobiilivarmenteen.Fiksu teko. Itselläni tuo ollut joitain vuosia - Nordealla kun välillä ollut katkoksia.. no, kaikenvaralta myös toinen pankkitunnistautumi nen käytössä myös. Saakoot teleoperaattorikin kolehtia, eikä ainoastaan pankki. Telian vanhemmat simmit piti vaihtaa tuoreempiin ennen kuin mobiilivarmenteen sai käyttöön. Eräillä vakuutusyhtiöillä mobiilivarmenne ollut pannassa - pelkästään pankkitunnukset sallittu.. Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 4522 4523 [4524] 4525 4526 ... 5014 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|