Off-Topic:oisko mahdollista että nuo joka viestissä toistuvat LÄHETETTY MINUN BLAA BLAA BLAA TAPATALKILLA poistaa kukin laitteestaan. en näe niissä mitään hyödyllistä.
|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 2700 2701 [2702] 2703 2704 ... 5009 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Off-Topic:oisko mahdollista että nuo joka viestissä toistuvat LÄHETETTY MINUN BLAA BLAA BLAA TAPATALKILLA poistaa kukin laitteestaan. en näe niissä mitään hyödyllistä. ^ Lähetetty minun tökkäyslaitteesta käsin näpyttelemällä. Missäs tommosia lukee? Selasin tätä ketjua vaikka kuin monta sivua taaksepäin eikä mulla lukenut missään mitään tuollaista. Missäs tommosia lukee? Selasin tätä ketjua vaikka kuin monta sivua taaksepäin eikä mulla lukenut missään mitään tuollaista. Teukalla taisi olla tuo asetuksissa. Näköjään nyt poistanut ja samalla poistunut Teukan viesteistä Eilis iltana virittelin pihapiiriin muutaman kpl noita hämärä- & liiketunnistimella varustettuja LED-työvaloja kun sattui sopiva tarjous kohdalle ja kyllä nyt kelpaa puuhastella
![]() Muutoinkin kovasti tykästynyt juuri noihin "pakettivaloihin" joissa on nuo molemmat tunnistimet samassa kompaktissa paketissa itse fikkarin kanssa. Ne kun kerran virittelee sähköihin, niin siinähän saa sitten olla, tartte katkaisijoita tms. rämpytellä, valot syttyy ja sammuu issekseen ihan tarpeen mukaan Mulla on kanssa pari. Rumia kuin p*rseet, vaan toimivat.
![]() Kävin kattomassa tekeleen uutta 4k telkkaria, on siinä vaan oikeesti hyvä kuva. Pitääköhän investoida itellekki
![]() Mulla on kanssa pari. Rumia kuin p*rseet, vaan toimivat. No nuo mökin kyljessä laatoituksia valaisevat ovat sentään pikkasen sirompia, E27 LED-polttimolla toki ![]() Eikä nuo nyt asennellut "työvalotkaan" nyt mitään ihan sikarumia mielestäni ole ![]() Vaikka toki olisihan se ollut mahis niitä rumiakin tuonne laittaa ![]() ![]() Mulla on tuo alin ruma, mustana.
![]() Suunnitelmissa on päivittää heittimet. Voi herran tähen. Tätäkö se sitten on kun sielu pienenee ja ajatus pyörii nuppineulanpään kokoisella alalla?
LÄHETETTY: LÄPPÄRILTÄ WIN 10 ![]() Varattu vaunuun huolto aika Jokos jäät on sulanut.? ![]() Jokos jäät on sulanut.?Huhtikuuhun maksettu paikka joten varmaan on sulanut ![]() Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 2700 2701 [2702] 2703 2704 ... 5009 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|