Luettu postilaatikkoon tipahtanut Kunkku-uutiset.
|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 1788 1789 [1790] 1791 1792 ... 5000 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Luettu postilaatikkoon tipahtanut Kunkku-uutiset.
Varasin lipun Eppu Normaalin konserttiin.
Jamppa hei,minnes oot menossa?Lento Alicanteen ja sieltä taksilla Torreviejaan Niin ne toiset,mä vaan oon vielä tekevinään töitä heinäkuun loppupuolelle ,tosin joku on maksavinaan palkkaa siitä,sitten se kesäloma alkaa meilläkin. Kotimaassa pysytään silloin,mutta syyskuun lopulla rodos kutsuu.
Sent from my iPad using Tapatalk
*****
Aamuvarahin lensin työmatkalle Helsingin kautta Frankfurtiin, josta vuokra-autolla Kasselin kaupunkiin. Onhan tämä kokemus näin ensikertalaiselle.
Ei kai se jääkaapin tausta ole yhteydessä sisätiloihin. Jos on, entä jos tulee kaasuvuoto, valuuko kaasukin sisätiloihin. ? Kyllä on ja kyllä valuu. Meillä ainakin siis tällänen ritilä jääkaapin kyljessä. On tukittu tyylikkäästi ilmastointiteipillä ![]() Odotettu taloyhtiön koukseen pääsyä kerholle
![]() Ekalla pyöräretkellä pojan kaa, testattu tuota taitettavaa jotta tietää sitten miten tuolla ajo luonnistuu. Huomaa asianmukainen tuunaus jotta alueellakin selviää mistä autosta pyörä on.Hyvä,kun joku ymärtää hyvän päälle Jos voi ostaa kotimaista joka on erinomaista kilpailijoihin nähden niin kyllä Kempeleen Polarille.
Huomaa asianmukainen tuunaus jotta alueellakin selviää mistä autosta pyörä on. Pisteet oikeinkirjoituksest a, ei käynyt kuten kerholle... Vaan nytpä tuntee, jos vastaan tulee, eli menee yksityisyys. Viimeksi myöhästyit noin 1,5 tuntia. Mittaako tuo Polar ranteesta vai tarviiko sykevyön? Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 1788 1789 [1790] 1791 1792 ... 5000 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|