Asennettu matkavessan kaappiin eväitten lämmityslaite 

|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 1109 1110 [1111] 1112 1113 ... 5009 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Asennettu matkavessan kaappiin eväitten lämmityslaite
![]() Paistaa se päivä risukasaankin,meinaan että minusta tuli pari tuntia sitten neljännen kerran vaari. Nuorimmainen tyttäreni sai tyttövauvan,52cm pitkä painoakin oli 3826g.
Sent from my iPad using Tapatalk
*****
Käyty silmäleikkauksessa. Molemmissa silmissä oma mykiö korvattu keinosellaisella. Likinäkö korjattu ja alkava kaihi toisesta silmästä eliminoitu.
Ajokortti pitää päivittää, koska enää ei tarvi silmälaseja autollakaan ajaessa. 45 vuotta kesti minulla likinäkökausi. PS. Onnittelut Arskalle! Paistaa se päivä risukasaankin,meinaan että minusta tuli pari tuntia sitten neljännen kerran vaari. Nuorimmainen tyttäreni sai tyttövauvan,52cm pitkä painoakin oli 3826g.Onnea moninkertaiselle vaarille!! Kyllä se risukasa valoa välillä saa.. Paistaa se päivä risukasaankin,meinaan että minusta tuli pari tuntia sitten neljännen kerran vaari. Nuorimmainen tyttäreni sai tyttövauvan,52cm pitkä painoakin oli 3826g.Onnittelut,lauantaiyönä meikäläisestä tuli kahdeksannen lapsen pappa. Onnittelut,lauantaiyönä meikäläisestä tuli kahdeksannen lapsen pappa.Onnea sinnekin.. Käytetty rouvan kauppakassi kampanjatarkastukse ssa.
Oli kuulemma tehtaalla robotti lakkoillut ja jättänyt peräöljyn vajaaksi. Operaatio kesti 15 min ja öljymäärä oli kohdallaan. Paistaa se päivä risukasaankin,meinaan että minusta tuli pari tuntia sitten neljännen kerran vaari. Nuorimmainen tyttäreni sai tyttövauvan,52cm pitkä painoakin oli 3826g.No onnea sinne, minä olen "yksinkertainen" Mutta kesällä kuulemma kaksinkertainen vaari.Käyty silmäleikkauksessa. Molemmissa silmissä oma mykiö korvattu keinosellaisella. Likinäkö korjattu ja alkava kaihi toisesta silmästä eliminoitu. Tuota samaa harkitsen itsekin, tosin mykiöt kirkkaat, mutta pääsisi laseista eroon. Tehtiinkö laserilla vaiko perinteisesti veitsellä
*****
Tuota samaa harkitsen itsekin, tosin mykiöt kirkkaat, mutta pääsisi laseista eroon. Tehtiinkö laserilla vaiko perinteisesti veitselläeihä tota eelläkuvattua voi laserilla tehä ![]() eihä tota eelläkuvattua voi laserilla tehä Laserilla tehdään viillot ja rikotaan vanha mykiö, sen jälkeen jatketaan manuaalisesti. Veitsellä nuo pystyy tekemään alusta loppuun mutta nykyään osa suositellaan tehtäväksi laserilla. Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 1109 1110 [1111] 1112 1113 ... 5009 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|