Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Mitäs tänään tehty?

<< < (19/15064) > >>

vesako:

--- Lainaus käyttäjältä: sipu - 15.08.2011     kello on 19:23 ---noo-oo  kuhan nämä... jo alotettujen ja kesken jäädeinen ..sukkien,koiran villapuseron , parit pipot ja tän huivin saan valmiiksi... ai niin  juu muistinkin et..mummin kullan nuppu 15v. pyysi kauniisti ,  joskos tekisin hänelle pitkävartiset pinkit sukat ... niin joskos sit ehkä... ehtisin  ... ja vuosi voi olla 2013... mut mikäs kiirus täs ..valmiis mailmas  :)

--- Lainaus päättyy ---

No, enköhän pärjää noilla kahdella parilla
vielä jonkin aikaa. :(

seppoko:
Tänään on tultu Petkeljärvelle ja tehty lenkki kansallispuistossa.

vesako:

--- Lainaus käyttäjältä: seppoko - 15.08.2011     kello on 19:46 ---Tänään on tultu Petkeljärvelle ja tehty lenkki kansallispuistossa.

--- Lainaus päättyy ---

Kiva rauhallinen paikka. Uudelleenrakennettu korsu,
vanhat hevostallien rauniot vielä nähtävillä.

Veikkaan ettei muita matkakulkineella ole paikalla.

Sieniä pitäisi olla runsaasti. ;)

ihaa:
Tänään, kuten monena muunakin päivänä ajeltu lasten kanssa polkupyörällä lähes kymmenen kilometrin lenkki, ei kai se kummoinen lenkki ole aikuiselle, mutta nelivuotiaalle melkoinen repäisy.

seppoko:

--- Lainaus käyttäjältä: vesako - 15.08.2011     kello on 19:55 ---Kiva rauhallinen paikka. Uudelleenrakennettu korsu,
vanhat hevostallien rauniot vielä nähtävillä.

Veikkaan ettei muita matkakulkineella ole paikalla.

Sieniä pitäisi olla runsaasti. ;)

--- Lainaus päättyy ---
  päivällä oli yksi auto pari tuntia. Ja juuri kurvasi auto parkkipaikalle. Ei sitten muita. Eikä hyppineet sienet silmille.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View