Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Mitäs tänään tehty?
T-Cat:
--- Lainaus käyttäjältä: Ossi66 - 11.04.2021 kello on 19:34 ---Mun silmään on jätetty liian tiheäksi ;D
--- Lainaus päättyy ---
Paikoitellen omaankin silmään näytti tiheältä mutta eiköhän siellä ole kuitenkin ammattilaiset olleet töissä, toivottavasti. Ei tullut nyt koko palstaa syynättyä.
hookoo1:
Saatu katsurilta ajolupa vuodeksi eteenpäin.
Tarvasjoki:
Tiskattu matkakuljin ulkoapäin ja myös kauppakassi Polo
armas ujomieli:
Iltavuorossa rankaa sahattu ja laitoin akun kiinni mökkiskootteriin. Ikääntynyt 2-tahti lähti tulille ;D
Arska:
Ihmettelin kun en ollu saanut kaveria moneen päivään kiinni, aikansa kun kyselei niin sain vihiä että korona iskenyt ja ukko makaa teho-osastolla. No onneksi sosiaalinen media eli face olemassa, monen tiedustelun jälkeen sain tietoa omaisille.
No itse hommadin sen koronan, kävin sairaalassa verikokeissa, äsken piikitin itseäni ja toivottavasti tää tauti pysyy tälleen mietona. Ja jos ei musta mitään kuulu niin voiolla olla tulikin tuo vaarallisempi versio.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta