Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Mitäs tänään tehty?

<< < (299/15084) > >>

Vesseli:
Tunnin verran lämmitetty sisälämmittimellä mönkijää ja sitten toinen tunti pihan kolausta eilisen lumisateen jäljiltä. Kai lämmitintä voi sanoa sisälämmittimeksi, kun se hurisi telttakatoksen sisällä.

Kare:

--- Lainaus käyttäjältä: Susjraja -  8.02.2012     kello on 22:09 ---Tunnin verran lämmitetty sisälämmittimellä mönkijää ja sitten toinen tunti pihan kolausta eilisen lumisateen jäljiltä. Kai lämmitintä voi sanoa sisälämmittimeksi, kun se hurisi telttakatoksen sisällä.

--- Lainaus päättyy ---

Terve!

Miksiköhän sitä pitää lämmittää ::)?

Tunnin verran mäkin kolasin, lampaan nahka vain penkille ja menoksi ;D ;D ;D

88k5:

--- Lainaus käyttäjältä: HuruUkkeli -  7.02.2012     kello on 22:02 ---Olin viinakaupasta lähdössä enkä uskaltanutkaan laittaa kossupulloa mopon sarveen.
Pelkäsin että kaadun, ja pullo menee säpäleiksi.
Niinpä join sen pullon ja hyvä olikin, ajoin neljä kertaa ojaan kotimatkan aikana!

--- Lainaus päättyy ---
Kaukaa viisas  :D ;D

Vesseli:

--- Lainaus käyttäjältä: Kare -  9.02.2012     kello on 00:01 ---Terve!

Miksiköhän sitä pitää lämmittää ::)?

Tunnin verran mäkin kolasin, lampaan nahka vain penkille ja menoksi ;D ;D ;D

--- Lainaus päättyy ---

Ei ole kovin herkkä käynnistymään, kun on pakkasta yli 20 astetta. Mulla on istuinlämmitin ja kahvalämmittimet. Kun kone on kylmä, sitä täytyy vähän lämmittää.

sipu:



hyvin suuniteltu onkin jo puoliksi tehty  :) :) :)
kamoja siivoillut pois ,että päästään vanhoja tapeteita poistamaan  :)

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View