Tekniikkakeskustelut > Kori ja alusta

Mikähän avain

<< < (5/6) > >>

kimi:

--- Lainaus käyttäjältä: Lerssinen - 16.02.2018     kello on 18:34 ---No joo, sinun avaimesihan se on  :D

--- Lainaus päättyy ---

Oikeasti.
Mitä mä tuolla teen, laita osoite niin paan postiin joku päivä. Pääsee aikakautensa autoon

kimmok:

--- Lainaus käyttäjältä: kimi - 16.02.2018     kello on 14:17 ---Rompelaatikostahan tuo löytyi. Tämä oli radioantennin avain.



(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)

--- Lainaus päättyy ---
Tuossa avaimessa on piilomainos.huom suapi.
Vaan joku toinen.

mobileman:

--- Lainaus käyttäjältä: ajuri - 16.02.2018     kello on 13:08 ---Hankittiin byrstner Nexxo 728 asuntoauto. Avain nipussa mystinen harmaa ehkä avain tai mikä? Tietäisi kukaan liittyykö jotenkin autoon? Luulis niin koska avainnipussa mukana. :(

(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)

--- Lainaus päättyy ---

Mulla on kans tuollainen aloittajan kuvanlainen avain oman matkakulkineen avainnipussa ja burstner kysessä.
Enkä ole keksinyt tuolle vielä mitään käyttöä ???
Kaipa se jotenkin näihin matkavehkeisiin sitten liittyy.. kiva ois kyllä tietää, että miten ja mihin, varsinkin jos muillakin on avaimissa kiinni.

kimi:

--- Lainaus käyttäjältä: kimmok - 16.02.2018     kello on 23:11 ---Tuossa avaimessa on piilomainos.huom suapi.
Vaan joku toinen.

--- Lainaus päättyy ---

Tarkoitatko Laivayhtiötä

kimmok:

--- Lainaus käyttäjältä: kimi - 16.02.2018     kello on 23:48 ---Tarkoitatko Laivayhtiötä

--- Lainaus päättyy ---
Kyllä mikä lie norppa/hylje joku nisäkäs.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View