Tekniikkakeskustelut > Vetoautot
Galluppii ... mikä ois hyvä pikkuauto ... ns. kauppakassi ?
Turhan Höpöttäjä:
Renault Twingossa on yksi ikävä puoli. Nykyajan bensa vanhentuu nopeasti ja Twingon kulutus on niin pieni, että jos tankkaat täyteen, sinun on ajettava todella paljon, ettei bensat vanhene tankkiin. Pikku Citikoille myös pisteitä meikäläiseltä. :D ...Japseille. :P
Jushi69:
--- Lainaus käyttäjältä: Turhan Höpöttäjä - 30.07.2011 kello on 18:24 --- Renault Twingossa on yksi ikävä puoli. Nykyajan bensa vanhentuu nopeasti ja Twingon kulutus on niin pieni, että jos tankkaat täyteen, sinun on ajettava todella paljon, ettei bensat vanhene tankkiin. Pikku Citikoille myös pisteitä meikäläiseltä. :D ...Japseille. :P
--- Lainaus päättyy ---
Ei ei kun se johtuu siitä että se ressukka on korjaamon pukilla niin paljon ettei ne ehdi juuri kulua... ;D
Japsit.. :o hienoja ovat..
Japa:
Kyllä nämä ranskalaisten autojen haukkujat ovat yleensä niitä, joilla ei ole minkäänlaista kokemusta niistä. Toyota on varmaan ihan hyvä auto, jos ei muita ole kokeillut ;D Jos se Dacia tuntuu peltiseltä, niin yarista muovisempaa tunnelmaa saa etsiä.
Suosittelisin Poloa, jos kerran haluaa sellaisen auton, joka ei liikaa herätä keskustelua ja arvo säilyy Tojotan tapaan.
sipu:
--- Lainaus käyttäjältä: Japa - 1.08.2011 kello on 10:46 ---Kyllä nämä ranskalaisten autojen haukkujat ovat yleensä niitä, joilla ei ole minkäänlaista kokemusta niistä. Toyota on varmaan ihan hyvä auto, jos ei muita ole kokeillut ;D Jos se Dacia tuntuu peltiseltä, niin yarista muovisempaa tunnelmaa saa etsiä.
Suosittelisin Poloa, jos kerran haluaa sellaisen auton, joka ei liikaa herätä keskustelua ja arvo säilyy Tojotan tapaan.
--- Lainaus päättyy ---
tuota golfiakin katselin ... mut nyt , kun suabbi taas pelittää niin rakkaus roihahti <3.... ja en tiedä raaskinkos siit luopua ikin ... tai kyl se sit taas saa lähteä , ku seuraavan kerran hajoo .. tai sit ei .. kuin voi autoo näin kiintyy .. toikin toiminu lähes tulkoon sen 15v .. jonka olemme yhdessä kulkeneet .. ja nyt tänä vuon on näyttänyt ne synkät puolensa .. mut katselen nyt sivusilmällä , joskos se toodeella hyvä , paras ja edullisin tulee eteen ja mietin mitä sit teen .. järki kyl sanoo , ettei tuo tuolla paremaksi tuu .. mut nää tunteet vottaa järjen .. taitaa siis olla aitoa rakautta <3 hmm .. onkohan ihan normaali :-[
Haapaniemen Paroni:
Kyllähän ne uudetkin hajoaa :D
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta