Tekniikkakeskustelut > Matkailuvaunut

Kenellä LMC vaunu?

<< < (5/6) > >>

Ree:
Viimeset kolme vuotta ollut Lmc munsterland -87.
Etu ja takapää rempattu, kun oli sen verran märkää.

migel:
Tuttu tunne! Mulla vaan takanurkka,-mut muuten ihan nätti vaunu...ja on siinä yövytty!

pertti:
Lmc munsterland luxus 590k vm 88

Beagle:
Lmc casa familia 710tk -08

Mikä mahtanee ollut ero casa familia ja favorit mallistossa kymmenen vuotta sitten? Molempia malleja on saanut samoilla pohjaratkaisuilla ja ulkoisesti eivät näy eroavan toisistaan. Ambassador on sitten taas jo nätimmällä keulamuovilla, mutta pituudet on rajoittuneet 650 malliin.

pamaus:

--- Lainaus käyttäjältä: Beagle -  7.01.2018     kello on 08:57 ---Mikä mahtanee ollut ero casa familia ja favorit mallistossa kymmenen vuotta sitten?

--- Lainaus päättyy ---

Hyvä kysymys, kysyppä joku toinen  :D

Minulle tuo ei ole auennut. Esim minun vaunussa lukee munsterland kyljessä, jollakin toisella samassa vaunussa lukee familia ja jollakin toisella favorit.

Varmaan jostakin varustetasosta on kyse. Aldet ja Trumat on noissa kaikissa malleissa . Onko likavesisäiliöt sisällä, onko nestekiertoinen lattialämmitys jne. Verhoilu ja sisätilan väritys. Näistä varmaan kyse. Liekö vuosimallilla vielä jotain merkitystä.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View