Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Missä liikkuu karavaanari viikonloppuna.
Ruuteri:
Nyt Oldenissa,kohta lähetään Loen skyliftiin ja sieltä Geirangeriin. Hmnna Trollstigeniin taas testaamaan ducaton jarruja... Aika lämpösenä olivat jo Jotunheimistä alas tullessa.. :)
Tarvasjoki:
--- Lainaus käyttäjältä: Ruuteri - 8.08.2019 kello on 10:54 ---Nyt Oldenissa,kohta lähetään Loen skyliftiin ja sieltä Geirangeriin. Hmnna Trollstigeniin taas testaamaan ducaton jarruja... Aika lämpösenä olivat jo Jotunheimistä alas tullessa.. :)
--- Lainaus päättyy ---
Pienempää silmään vaan niinei tarvii niin paljon nojata polkimeen
Arska:
Huomenna itään taas, Viipuri kutsuu..
Ruuteri:
--- Lainaus käyttäjältä: Tarvasjoki - 8.08.2019 kello on 11:55 ---Pienempää silmään vaan niinei tarvii niin paljon nojata polkimeen
--- Lainaus päättyy ---
Kakkosellakin sai jarrua painaa aikalailla,ettei menny ylikierroksille.. :) Mut nyt on serpentiinit ajettu ja ollaan tasasella. Geiranger oli aivan tupaten täynnä turisteja,ettei siihen jäätykään.. Thumbd Cittarin jouluruuhkat on pientä tuohon verratuna..
smy:
Nyt Lappeenrannassa. Voisi etsiä rantapuskan jostain....
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta