Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Missä liikkuu karavaanari viikonloppuna.
sipu:
Horisontissa olis kasaribileet ..rai rai rai & jee-jee-jee-e :)
Haapaniemen Paroni:
--- Lainaus käyttäjältä: Arska - 12.07.2016 kello on 13:47 ---Perjantaina loman viettoon, ensin Koskenpäähän, maanantaina jonnekin päin Suomea. Siis sinne missä aurinko paistaa. Varmaan se tie Tuurin vie kun noinkin lähellä ollaan. Saas nähdä mistä itsemme löydämme, ennen sentään on ollut jonkinlainen matkasuunnitelma.
--- Lainaus päättyy ---
Ja poiketkaa Tuurin reisulla Multialla Thumb
sipu:
--- Lainaus käyttäjältä: Alan - 12.07.2016 kello on 14:41 ---Jos lähtisi sinne, missä ei ole suuria väkijoukkoja. Suosituksia eteläiseen Suomeen?
--- Lainaus päättyy ---
Tuolla missä olen ..ei ole suuria väkijoukkoja
mutta menoa ja meininkiä olis kyllä tiedossa Thumb
Arska:
--- Lainaus käyttäjältä: Tikkakosken Diplomaatti - 12.07.2016 kello on 15:01 ---Ja poiketkaa Tuurin reisulla Multialla Thumb
--- Lainaus päättyy ---
Katsotaan miten käy,eipä koskenpäästä kummonen matka Multialle olisi.
Alan:
--- Lainaus käyttäjältä: sipu - 12.07.2016 kello on 15:39 ---Tuolla missä olen ..ei ole suuria väkijoukkoja
mutta menoa ja meininkiä olis kyllä tiedossa Thumb
--- Lainaus päättyy ---
No nyt on rauhallinen paikka hakusessa - jos SFC -alueella yövytään niin varmistan, että ei ole treffejä eikä humppatansseja.
Jos kolmen yön reissu, niin keskimmäisen voisi alueella olla. Väistyy huoltohuolet. Vielä ei varmaa, lähdetäänkö.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta