Tekniikkakeskustelut > Projektit
Ducato Maxi
hartsakoski:
Iski kunnon fasettilukko tai vastaava,niinkuin ois ruuvattu pultti rinnan läpi lapaan.Lekuri antoi kunnon särky-ja tulehduskipulääkere septin.Huomenna hierojalle.
Oulaa:
--- Lainaus käyttäjältä: hartsakoski - 4.08.2017 kello on 20:27 ---Iski kunnon fasettilukko tai vastaava,niinkuin ois ruuvattu pultti rinnan läpi lapaan.Lekuri antoi kunnon särky-ja tulehduskipulääkere septin.Huomenna hierojalle.
--- Lainaus päättyy ---
:-\ tä
Oulaa:
Ei Pössl:n tehtaallakaan laitettu mitään palkkeihin ,pellille vain ,vai onko mulla näössä vikaa.
ihaa:
Sulla tulee eristykseltään parempi kuin tehtaalta, laittele vaan kuvia projektista, mielenkiinnolla seuraan. 8)
Jgahpir:
--- Lainaus käyttäjältä: Oulaa - 4.08.2017 kello on 18:57 ---(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)
Tästä hommasta mä olen aina tykännyt .
Varmaan yksi kymmnes osa on tuolla palkissa ja loppu turpoaa lattialle .
(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)
--- Lainaus päättyy ---
Taitaa olla myöhäistä, mutta sellaista kannattaa kokeilla uretaanin kanssa, jotta suihkupulloon vettä ja kun se turpoaminen on reiän tasolla, suihkuttelee siihen vettä. Hillitsee mukavasti paisumista, mutta toisaalta tuuppaa sen paineen sinne sisällepäin, että joku reikä auki.
Kosteaan pintaan ja koteloon tarttuu aina vaan paremmin.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta